Klub Sportowy Kłodawka

Klub Sportowy Kłodawka Tenis Stołowy, Badminton i Brydż Sportowy

Młodzi Sportowcy! 👶Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia! 👊Z okazji Dnia Dziecka pragniemy złożyć Wam wyrazy uznania z...
01/06/2026

Młodzi Sportowcy! 👶
Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia! 👊Z okazji Dnia Dziecka pragniemy złożyć Wam wyrazy uznania za Waszą determinację i pasję, z jaką rozwijacie swoje umiejętności przy tenisowym stole 🏓 Sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim kształtowanie charakteru, nauka systematyczności oraz umiejętność godnego przyjmowania zarówno zwycięstw, jak i porażek. Pamiętajcie, że każdy wielki mistrz zaczynał od jednego małego kroku, dlatego bawcie się sportem i rozwijajcie swoje pasje ☺️

Przypominamy wszystkim młodym adeptom, że zajęcia z tenisa stołowego odbywają się regularnie!☝️ Jeśli chcesz dołączyć do nas to czekamy na Ciebie w:
📌 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kłodawie
📌 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
📞 695 948 564

Pingpongowe Marzenia z Eneą

Opony Autoserwis Rupniak

Dokładnie siedem dni temu hala sportowa w Kłodawie wypełniła się po brzegi pasjonatami tenisa stołowego 🏓 Dziś patrząc n...
30/05/2026

Dokładnie siedem dni temu hala sportowa w Kłodawie wypełniła się po brzegi pasjonatami tenisa stołowego 🏓 Dziś patrząc na zdjęcia z minionego "Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Wulmaru" wciąż czujemy tę niesamowitą energię! 🙂 Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a w zawodach wystartowało 8️⃣2️⃣ zawodników! 👏👏👏

Przypomnijmy, że poza rywalizacją przy stołach jedną z głównych atrakcji była możliwość wygrania... telewizora 📺 Co najlepsze, szansę na wygraną miał każdy zawodnik, trener, a także kibic! 😁 Szczęście uśmiechnęło się do jednej z naszych wspaniałych kibicek! 🫶 Jeszcze raz gratulujemy wygranej i mamy nadzieję, że telewizor służy idealnie! ☺️

Dziękujemy wszystkim za obecność, niesamowity doping i stworzenie tak fantastycznej atmosfery! 👊

Dzisiejszym postem oficjalnie zamykamy ten rozdział i odsyłamy ten turniej do historii! 😉 Zapraszamy do obserwowania profilu 👍

💞 Sponsorzy turnieju: AUTO Serwis Wulmar Marciniak, STS Wulmar Słubice, Klub Sportowy Kłodawka

29/05/2026

"Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Wulmaru" 🏓
📌 Mecz o 3️⃣ miejsce🥉: KOŚCIELNIAK Przemysław (STS Wulmar Słubice) vs BRYK Alan (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)
Ogromne brawa dla obu zawodników! 👏👏👏
Prosimy o udostępnianie klipu! 🎬

💞 Sponsor turnieju: AUTO Serwis Wulmar Marciniak

🅰️ klasa (VIII rzut)​Kończymy ten sezon w najlepszy możliwy sposób! ☺️ Za nami ostatni rzut gorzowskiej 🅰️ klasy 🏓 Choć ...
28/05/2026

🅰️ klasa (VIII rzut)

​Kończymy ten sezon w najlepszy możliwy sposób! ☺️ Za nami ostatni rzut gorzowskiej 🅰️ klasy 🏓 Choć do stołów musieliśmy stanąć w osłabionym składzie to pokazaliśmy prawdziwy charakter, wolę walki i zgarnęliśmy pełną pulę! 💪
​Indywidualnie wygrywamy 8. rzut gorzowskiej 🅰️ klasy, a drużynowo robimy to po co przyszliśmy... awansujemy z 🅰️ klasy do 5️⃣ ligi polskiej! 👏👏👏

◽ 1 miejsce GRADOWSKI Jarosław 🥇
◽ 22 miejsce ŻEGILEWICZ-ZAWADZKA Katarzyna
◽ 23 miejsce ZAWADZKA Justyna

ℹ️ Ogromne brawa i podziękowania dla całej drużyny! 🤝

Wszystkie momenty z "Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Wulmaru" udało nam się uchwycić w obiektywie 📸 Oficjalna...
27/05/2026

Wszystkie momenty z "Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Wulmaru" udało nam się uchwycić w obiektywie 📸 Oficjalna galeria zdjęć jest już gotowa do oglądania! 🎬
Odszukajcie siebie na zdjęciach! ☺️
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za genialną atmosferę i niesamowitą energię 🫶

📌 Sponsor: AUTO Serwis Wulmar Marciniak

24/05/2026

"Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Wulmaru" 🏓
📌 Finał: KOSZYK Bogusław (Klub Sportowy Kłodawka) vs STANIOWSKI Dawid (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)
Ogromne brawa dla obu zawodników! 👏👏👏

Ale to była tenisowa sobota! 🏓 "Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Wulmaru" na długo zapadnie nam w pamięci! 👊Na ...
23/05/2026

Ale to była tenisowa sobota! 🏓 "Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Wulmaru" na długo zapadnie nam w pamięci! 👊
Na hali zameldowało się aż 8️⃣2️⃣ zawodników z najróżniejszych klubów! Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach na aż 1️⃣7️⃣ stołach! 💪 Oprócz pucharów czekała dodatkowa niespodzianka w trakcie turnieju: telewizor, który trafił w ręce jednego ze szczęśliwców! 📺
Atmosfera była po prostu genialna! 😍 Patrząc na frekwencję już teraz zastanawiamy się... czy w przyszłości uda nam się dobić do setki? 💯
Z dumą możemy ogłosić, że były to zawody o najwyższym poziomie sportowym, jaki do tej pory organizowaliśmy! 👌 Przy stołach stanęli wyjątkowi zawodnicy, wśród których znaleźli się medaliści Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, reprezentanci pierwszej i drugiej ligi polskiej, a nawet zawodnicy z przeszłością LOTTO Superliga ☺️
Ogromne podziękowania! 🫶 Dziękujemy, że postanowiliście spędzić tę sobotę właśnie z nami 🤝 W zawodach udział wzięli m.in zawodnicy (przedstawiciele klubów) z: Witnicy, Szczecina, Gryfina, Gardna, Gorzowa Wielkopolskiego, Ośna Lubuskiego, Zielonej Góry, Dębna, Stepnicy, Nowej Soli, Żar, Żagania, Nowogrodu Bobrzańskiego, Wojcieszyc, Janczewa, Świebodzina, Górek Noteckich, Piły. Na naszym turnieju gościli zawodnicy z województwa lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, a także gracze występujący w ligach niemieckich.
Do zobaczenia przy stołach na kolejnych imprezach! 🏓 Dziękujemy!

📌 Klasyfikacja OPEN:
▫️ 1 miejsce KOSZYK Bogusław (Klub Sportowy Kłodawka)🥇
▫️ 2 miejsce STANIOWSKI Dawid (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)🥈
▫️3 miejsce BRYK Alan (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)🥉
▫️4 miejsce KOŚCIELNIAK Przemysław (STS Wulmar Słubice)
▫️5-6 miejsce FRANC Igor (Jofrakuda Świebodzin)
▫️5-6 miejsce JOKIEL Daniel (STS Wulmar Słubice)

📌 Klasyfikacja KOBIET:
▫️ 1 miejsce ZORNIG Julia (STS Dębno)🥇
▫️ 2 miejsce KORZENIOWSKA Patrycja (UKS Zalew Stepnica)🥈
▫️3 miejsce KĘDZIA Hanna (Gorzovia Gorzów Wlkp.)🥉
▫️4 miejsce ŁABIŃSKA Justyna
▫️5 miejsce ŻEGILEWICZ-ZAWADZKA Katarzyna (Klub Sportowy Kłodawka)

📌 Klasyfikacja DZIECI:
▫️ 1 miejsce BUHAI Ilona (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)🥇
▫️ 2 miejsce SEIDEL Jesko (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)🥈
▫️3 miejsce GROCHOLSKI Miłosz (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)🥉
▫️4 miejsce KACIUNKA Hanna (ZKS Palmiarnia Zielona Góra)
▫️5 miejsce PIOTROWSKI Wiktor

📌 Klasyfikacja OPEN (finał B):
▫️ 1 miejsce JANICKI Piotr
▫️ 2 miejsce TOMASZEWSKI Tomasz (Spójnia Ośno Lubuskie)
▫️3 miejsce ROWIŃSKI Adrian (Top-Spin Szczecin)

📌 Klasyfikacja OPEN (finał C):
▫️ 1 miejsce GAŁKOWSKI Lesław
▫️ 2 miejsce ROŻNOWSKI Tomasz
▫️3 miejsce ZORNIG Arne

ℹ️ Wkrótce więcej materiałów z turnieju! 📸 Na dniach zaprezentujemy galerię zdjęć oraz skróty kluczowych meczów 🎥 Zapraszamy do obserwowania profilu 👍

Adres

Żwirowa 7
Gorzów Wielkopolski
66-400

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klub Sportowy Kłodawka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Klub Sportowy Kłodawka:

Udostępnij