24/04/2026
Dzisiejsze zakończenie sezonu Juniorów przejdzie do historii gorlickiego Basketu:) Nasza drużyna udała się w mocno okrojonym składzie do Trzebinii, gdzie rywalizowaliśmy z AK Chrzanów. Już w pierwszej kwarcie padł rekord- pierwszych 21 punktów zdobył dla nas Filip Kowalski, trafiając 7 na 7 zza łuku. Ogólnie to był One Man Show- w całym meczu Filip zdobył 63 punkty, co chyba stanowi klubowy rekord a już na pewno w nowożytnej historii naszej organizacji;) Do przerwy był remis ale później gospodarze nie wytrzymali presji wyniku, tym bardziej że Filip dalej punktował a pozostali też zaczęli się rozkręcać.
Wygrywamy wysoko 112:75 a zwycięstwo przypieczętował Filip efektownym dankiem w ostatniej akcji meczu:)Warto było jechać do Trzebinii żeby to zobaczyć:)
Pozdro dla wszystkich fanów gorlickiego Basketu;)
Ps. 12 trójek Filipa w całym spotkaniu to też raczej rekordzik, notabene ciężki do pobicia w najbliższym czasie:)