01/06/2026
Emocje po sobotnim finale już powoli opadają, więc czas wrócić do wydarzeń z poprzedniego tygodnia i pochwalić się osiągnięciami naszych zawodników.
Zaczynamy od rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣6️⃣, który w sobotę walczył w eliminacjach Klubowe Mistrzostwa Mazowsza. ⚽🔥
Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Mimo nieobecności trenera, przy wsparciu Rafał, przez cały turniej grali bardzo ambitnie i z dużym zaangażowaniem. Przed ostatnim meczem mieli na koncie 6 zwycięstw i 1 remis, a o awansie decydowało spotkanie z AP Wilga Garwolin. 💪
Tym razem to rywale byli lepsi i to Oni wraz z FC Mundialito wywalczyli awans na Finał. Gratulacje! 👏
Cóż... taki jest sport. Raz daje ogromną radość, innym razem pozostawia niedosyt. Ale jedno jest pewne – po wielkiej walce zajmujemy świetne 3. miejsce i jesteśmy niesamowicie dumni z postawy całej drużyny!
Możemy tylko bić zasłużone brawa!👏👏👏
Po indywidualne nagrody sięgnęli:
🏆 Antoś Zackiewicz został MVP Turnieju
Antek zajał również 2. miejsce w mini turnieju gry 1x1!
⭐ MVP drużyny: Patrycja Bielecka – wielkie brawa!
W tym tygodniu rocznik 2016 rozegrał także mecze ligowe - we wtorek wymagające spotkanie z Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej " Progres Garwolin ", a w czwartek derby z UKS Promnik Gończyce. ⚽🔥
Również rocznik 2018 rozegrał swoje mecze ligowe - we wtorek w Kołbieli przeciwko Sokół Kołbiel, a w czwartek mocno zaprezentowaliśmy się w spotkaniu z Promnikiem Gończyce. 💪⚽
Mecz kontrolny z Wilgą Garwolin rozegrała także grupa trenera Dominika. Super! Nasi mali zawodnicy systematycznie, tydzień po tygodniu, jeżdżą i grają, zdobywając bezcenne doświadczenie. Rośnie naprawdę silna ekipa 😉💙🖤
Brawa dla wszystkich! 👏💙🖤