10/09/2018
ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY!
ŁĄCZYMY SIĘ Z KLUBEM UKS KATA GURUMA I OD TERAZ TRENINGI ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WE WTORKI I CZWARTKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 23 W GLIWICACH (OBOK OPERETKI).
GODZINY ZAJĘĆ :
gr.1 początkująca 16:45-17:30
gr.2 średnio-zaawansowana 17:30-18:15
gr.3 zaawansowana 18:15-19:30
Zaczynamy od jutra!
Hajime!