24/03/2026
No i przyszła wiosna 🌷🐴
A jak wiosna, to wiadomo – robimy porządki!
Będziemy ogarniać siodlarnię, więc prosimy: zajrzyjcie do swoich rzeczy i zabierzcie ciuchy z wieszaków i buty do końca miesiąca. Potem przyniesiecie z powrotem :p
Jeśli coś ma zostać, a Wy nie możecie podjechać, po prostu dajcie nam znać, żebyśmy wiedzieli, czego nie ruszać.
Dziękujemy 💚 i widzimy się w stajni! :)