25/06/2021
Witajcie,
Wczoraj zostały ogłoszone wyniki głosowania do Budżetu Obywatelskiego. Część z Was na pewno już wie, że niestety naszego projektu nie ma na liście zwycięzców. 😞
Niemniej, spośród ośmiu projektów dzielnicowych, nasz projekt z głosami 377 osób znalazł się na trzecim miejscu! 🥉🥉🥉
Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali głos na nasz projekt. Wszystkim tym, którzy postawili na powstanie w Śródmieściu miejsca przyjaznego psom oraz ich opiekunom. 👏👏👏
Chcemy również, żebyście wiedzieli, że pomimo niekorzystnego wyniku nie odpuszczamy. Że będziemy dążyć do tego, aby takie miejsce jak najszybciej powstało. 💪
Nie wiemy jeszcze, w jakiej formie wystartujemy w przyszłorocznej edycji. Nie wiemy, czy zaplanujemy wybieg w formie w jakiej proponowaliśmy, czy też całkowicie go przemodelujemy. Nie wiemy, czy będzie to kolejny „solowy” projekt dzielnicowy, czy też będzie on częścią większego przedsięwzięcia. Nie wiemy również, czy faktycznie będzie on na Wendy, czy też w zupełnie nowej lokalizacji.
Pomysłów jest kilka i zostaną one teraz poddane głębokiej analizie.
O jej wynikach na pewno Was poinformujemy.
Zresztą, jeśli macie jakiekolwiek pomysły – dajcie znać. Piszcie do nas lub też bezpośrednio na tej stronie. Niech strona ta stanie się miejscem do dyskusji o tym, jak powinien ten projekt wyglądać.
Zachęcamy również do pisania tu na wszelkie psie tematy (wspólne spacery itp.). To, że nie udało się w tym roku wygrać nie oznacza, że nie możemy zacząć tworzyć społeczności, która skupi się w przyszłości wokół pierwszego śródmiejskiego wybiegu.
Dlatego też zostańcie z nami! Mało tego – udostępniajcie ją wszystkim tym którym, tak jak Wam, zależy na dobru gdyńskich psów.
Jesteśmy przekonani, że determinacja, jaką w dalszym ciągu mamy oraz ogromne doświadczenie uzyskane podczas pracy nad tegorocznym projektem (dla nas była to pierwsza styczność z budżetem obywatelskim), pozwoli nam na osiągnięcie sukcesu za rok i przeskoczenie z ostatniego miejsca na podium, na pierwsze!
Jeszcze raz serdeczne dzięki!
😃