09/10/2019
Myśli o Tobie
Nie boli mnie twoja nieobecność
Tę chwilę przeżyje sam ze sobą
Będę cieszył się chwilą ze znajomymi
Będę żył tak jak mi kazano
Nie boli mnie twój wczorajszy brak
Rozumiem, że wczoraj nie mogłaś być
Już i tak nie pamiętam z kim co robiłem
Każdy ma prawo do chwil dla siebie
Nie boli mnie to, że jutro się nie spotkamy
Wierzę, że masz plany i miło spędzisz ten czas
Że będziesz smakować życia oraz robić coś dla siebie
Czuję to, bo w ciebie wierzę
Boli mnie zaś myśl iż już nigdy cię nie spotkam
Że wszystkie te rozmowy i obietnice padły na próżno
Nigdy już ci niczego nie opowiem ani cię nie wysłucham
Najgorszy jest uśmiech, którego już nigdy nie ujrzę
Pocieszam się faktem, iż jesteś wyjątkowa
i wiem, że nie ważne co się stanie ty dasz radę
Powtarzam sobie, iż teraz ci jest lepiej
Wierzę, że to, co robisz jest dla ciebie najlepsze
Lecz ja nigdy o tobie nie zapomnę