Myśli Pisane

Myśli Pisane Witam was na mojej stronce, na którą będę się co jakiś czas starał wrzucać autorskie wiersze ;P

"Krótkie ciepło" 🕯️Ogrzewam ręce przy świecce Płomień nie za duży lecz ciepły Lont wprawdzie krótkiLecz wciąż daje ciepł...
06/01/2024

"Krótkie ciepło"

🕯️Ogrzewam ręce przy świecce
Płomień nie za duży lecz ciepły
Lont wprawdzie krótki
Lecz wciąż daje ciepło
Krótka to będzie radość
Gdy świeczka już zgaśnie
Tylko zapach pozostanie
W ciemnym i zimnym pokoju👥

Mój najnowszy wiersz już dostępny! Miłego czytania 🕵️‍♀️
22/01/2023

Mój najnowszy wiersz już dostępny! Miłego czytania 🕵️‍♀️

"Rany Kłute"
Zapraszam do zapoznania się z nowym wierszem który znajdziecie poniżej:

Zmęczony StarzecOpłakuje swą śmierć mimo nadchodzących dniWidząc słońce w oddali żegnam się z wamiNie ma już czasu na łz...
29/03/2020

Zmęczony Starzec

Opłakuje swą śmierć mimo nadchodzących dni
Widząc słońce w oddali żegnam się z wami
Nie ma już czasu na łzy
nie ma już czasu na nas

Świat idąc do przodu nie robił przerw
Biegł przed siebie jak dzika zwierzyna
Dobiegł do swego kresu szybciej
niż ja znalazłem swe szczęście

Nie opłakuj tego dnia
Kończący się dzień kończy jedynie nasze wspomnienia
Ty zaś wstaniesz jutro i odniesiesz kolejne zwycięstwo
Spełnisz kolejne marzenia

A tych, co najdzie i grób mój odwiedzą.. Nie czeka nic
Bowiem nie będzie żalu po głupim starcze
Nie będzie chęci powrotu do bezkresnych dni

Przestanę uciekać i ułożę się w chłodzie
Otuli mnie strach życia
Ujrzę jeszcze raz gwiazdy, po czym zasne

DemonZrodzony z piekła, śni o niebieTaka jest to historia jegoNie ma skrzydeł, a leciLeci, bo wie, że może być lepiejDus...
20/02/2020

Demon

Zrodzony z piekła, śni o niebie
Taka jest to historia jego
Nie ma skrzydeł, a leci
Leci, bo wie, że może być lepiej

Duszy nie ma a żal mu za was
Odczuwa ból z każdym waszym bólem
Mimo iż siedzi sam, jest ze wszystkimi

Mały demon z sercem
Siedzi na kamieniu płacząc
Nikt nie podejdzie
Bo w niebie wychowany

👤W Nagim Mieście👥W tym nagim mieścieKażdy czegoś szukaInni swych pragnieńDrudzy samych siebieLecz ja nie biegam z nimiSt...
08/12/2019

👤W Nagim Mieście👥

W tym nagim mieście
Każdy czegoś szuka
Inni swych pragnień
Drudzy samych siebie

Lecz ja nie biegam z nimi
Stoję na środku ulicy jak słup
Bo mam ciebie
Nie potrzebuje już odpowiedzi
na żadne inne pytania

Lecz tu... W tym nagim mieście
Tak się nie da żyć
Tu żyją ludzie zagubieni i bez życia
Pytasz pewnie skarbie co ja tam robię
A prawdą jest...
Że jestem zagubiony w tobie

👤Anioł twych fantazji 💔Oj Aniele zły co żeś uczyniłObiecałeś nam wszystkim nieboPo czym wrzucasz nas do prawdziwego świa...
30/11/2019

👤Anioł twych fantazji 💔
Oj Aniele zły co żeś uczynił
Obiecałeś nam wszystkim niebo
Po czym wrzucasz nas do prawdziwego świata, które chowa się za drzwiami „Piekło”

Zmyliły mnie twe piękne błyszczące skrzydła
Wtedy nie widziałem, że mrok błyszczy jaśniej od gwiazd
W tedy cię nie znałem

Nie bałeś się okazać swej siły
Miałeś nas wznieść do reszty
A żeś zrzucił do otchłani

Teraz kpisz sobie z nas w twoim panem

🖋 Szczera Wiadomość 🤔Powiem szczerze, że nie wiem co ci napisać Mam w sobie stado dzikich psów walczącychKażda myśl wyda...
20/11/2019

🖋 Szczera Wiadomość 🤔

Powiem szczerze, że nie wiem co ci napisać
Mam w sobie stado dzikich psów walczących
Każda myśl wydaje się gorsza od drugiej a zdania tracą sens
Czuję pustkę nie tyle, w duszy a w głowie

Każde twe zdanie czytam z wielkim wczuciem
Każde słowa spamiętuje na pamięć
Wystarczyło zdanie, by poruszyć mnie jak
po przeczytaniu całej książki

Lecz nadchodzi moja kolei, by się odezwać
Chcę ci powiedzieć, że cię usłyszałem i rozumiem
Niestety nie jestem w stanie
Tak bardzo chciałbym ci pokazać, że cię pamiętam
Co czuję

Jestem zrodzony z chaosu i nie umiem tego powstrzymać
Urodziłem się, z zasadami których się nie wstydzę
Mimo to codziennie szukam możliwości jak ci przekazać ..zwykłe „Hej”

😒Byłem tam👤Byłem tam na tym świecieWidziałem księżniczki bez koronyPo dworze biegały dzieci co lat 20 mająByli i księża ...
17/11/2019

😒Byłem tam👤

Byłem tam na tym świecie
Widziałem księżniczki bez korony
Po dworze biegały dzieci co lat 20 mają
Byli i księża co oddawali swą duszę tym drugim

Uwierz mi moja droga, że nie chcesz się tam znaleźć
Tam, gdzie ja byłem każdy był fałszywy
Nosili więcej masek niż teatralne kukiełki
Więcej obłudy niż na jakimkolwiek spektaklu teatralnym

Będąc tam chciałem zatrzymać czas
Nie, by móc przeżywać te chwile dłużej
Po to, by mieć chwilę dla siebie
Chwilę, w której nikt by nie knuł jak mnie zniszczyć od środka

Moment ucieczki od nich był wspaniały
Zza drzew wyszli ludzie zdolni do pomocy
Słońce zaś rzuciło na mnie swoje promienie
Wtedy już wiedziałem, że jestem już na mojej drodze
Właściwej drodze prowadzącej do szczęścia

Myśli o TobieNie boli mnie twoja nieobecnośćTę chwilę przeżyje sam ze sobąBędę cieszył się chwilą ze znajomymi Będę żył ...
09/10/2019

Myśli o Tobie

Nie boli mnie twoja nieobecność
Tę chwilę przeżyje sam ze sobą
Będę cieszył się chwilą ze znajomymi
Będę żył tak jak mi kazano

Nie boli mnie twój wczorajszy brak
Rozumiem, że wczoraj nie mogłaś być
Już i tak nie pamiętam z kim co robiłem
Każdy ma prawo do chwil dla siebie

Nie boli mnie to, że jutro się nie spotkamy
Wierzę, że masz plany i miło spędzisz ten czas
Że będziesz smakować życia oraz robić coś dla siebie
Czuję to, bo w ciebie wierzę

Boli mnie zaś myśl iż już nigdy cię nie spotkam
Że wszystkie te rozmowy i obietnice padły na próżno
Nigdy już ci niczego nie opowiem ani cię nie wysłucham
Najgorszy jest uśmiech, którego już nigdy nie ujrzę

Pocieszam się faktem, iż jesteś wyjątkowa
i wiem, że nie ważne co się stanie ty dasz radę
Powtarzam sobie, iż teraz ci jest lepiej
Wierzę, że to, co robisz jest dla ciebie najlepsze
Lecz ja nigdy o tobie nie zapomnę

08/10/2019

Jutro wiersz

Adres

Gdynia
81-84

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Myśli Pisane umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Myśli Pisane:

Udostępnij