24/05/2026
Te wymówki dają ci poczucie, że po 30-tce czy 40-tce to już „normalne”, że ciało się zmienia,energia spada, a sylwetka nigdy nie będzie wyglądała tak jak kiedyś. I właśnie tym usprawiedliwiasz swoje niepowodzenia.
Ale to nie wiek jest problemem. Twoim problemem jest strategia, która ignoruje to, jak wygląda dzisiaj twoje życie. Bo próbujesz zmienić swoje ciało metodami z czasów,kiedy miałaś naście lat. Rygorystyczne diety. Za dużo treningów. Ciągłe ciśnienie na efekty. Tylko że dziś żyjesz inaczej.
Masz dzieci, obowiązki,odpowiedzialność, stres i chaos w życiu i w kalendarzu, który codziennie zabiera ci energię. Właśnie dlatego plan, który nie jest dopasowany do twojej rzeczywistości, przestaje działać. Trenujesz sama, często bez kontroli techniki i jakości wykonywanych ćwiczeń. Bez odpowiedniej regeneracji i zrozumienia,czego naprawdę potrzebuje twoje ciało, żeby trening zaczął przynosić efekty.
JA WIEM, ŻE TY ....
Możesz schudnąć.Ujędrnić sylwetkę. Zmniejszyć brzuch i talię. Odzyskać energię i znowu poczućsię dobrze sama ze sobą. Ale nie przez kolejne restrykcje. Ty potrzebujesz świadomego i mądrego planu, który przeprowadzi cię krok po kroku od chaosu douporządkowanego rytmu dnia.
Mój program EMBALANS przeprowadzi Cię krok po kroku.