11/03/2026
Wszyscy na mecz !!!
Udostępniamy, zabieramy znajomych!
Bracia I Siostry!!!
Mamy kolejną robotę do wykonania. 21 marca przyjeżdżają do nas królowie spłuczek i sedesów. Mowa oczywiście o szczecińskich paprykarzach. Jak powszechnie wiadomo będą to Derby Pomorza. A wiadomo co dla fanatyków Lechii Gdańsk oznaczają "Derby". Czyli: mobilizacja, prestiż, honor, dominacja i na końcu zwycięstwo. Jak powszechnie wiadomo Derby są naszą domeną....Czy to Trójmiasta, czy też Pomorza. Od lat wychodzimy z nich zwycięsko, więc i tym razem tak będzie.
Głęboko wierzymy, że piłkarze na boisku wykonają wzorową robotę. My Lechiści nie musimy nic udowodniać. 21 marca wypełniamy sektor w komplecie i wraz z piłkarzami robimy rozpierdol. Oni na boisku, my na trybunach.
Klub zgłasza imprezę na 20000 ludzi i nie widzimy jakichkolwiek przeciwskazań aby nie wyczerpać puli.
Przypominamy, że trybuna zielona nie jest z gumy. Mieści się tam ponad 4000 fanatyków. Tak więc "zamykamy" dół w komplecie i jedziemy na pełnej przez 90 minut. Kupujcie szybko bilety, tak aby zabrakło ich już na parę dni przed meczem.
Dzień idealny, godzina idealna, pogoda również...To co Lechiscì? Pokażemy koleżankom ze Szczecina jak bawi się Duma Trójmiasta?🇳🇬🇳🇬🇳🇬. Jedziemy z nimi🔥🔥🔥
Bilety.lechia.pl