03/02/2025
Dokładnie dwa lata temu, w śnieżycy na Zaspie odbył się nasz pierwszy, historyczny trening. Od tego czasu nasza ekipa zmieniła się nie do poznania (w przeciwieństwie do wagi prezesa 😉), przeżywając zarówno radosne jak i bardzo bolesne chwile. W ubiegłym roku, podczas sezonu wiosennego, byliśmy świadkami czegoś do czego zdecydowanie nie przywykliśmy. Dziesięć wygranych spotkań i jeden remis dały nam upragniony awans do III ligi, zwieńczony fantastyczną fetą z Waszym udziałem. Niestety m.in. z powodów zdrowotnych w zespole, na sezon jesienny powróciliśmy do poziomu gry, jaki pamiętają nasi najwierniejsi kibice z początków naszej działalności i udało nam się zdobyć tyle punktów przez cały sezon, co niektórzy potrafili wypić „napojów izotonicznych” 🍻 podczas jednego meczu. Teraz jednak patrząc w przyszłość, w pełni mobilizujemy się by powalczyć o kolejny powrót do III ligi. Wierzymy, że wiosenna aura przyniesie nam wiele radości, a nasza gra i Wasz doping sprawi, że w czerwcu będziemy kolejny raz cieszyć się z awansu! Podobnie jak w zeszłym roku, możecie zobaczyć kilka naszych „najlepszych” wcześniej nie publikowanych akcji 😎. Na koniec chcemy Wam bardzo podziękować za wparcie na trybunach przez ostatnie dwa lata i widzimy się na wiosnę!