22/03/2026
Wczoraj zawodnicy naszego klubu mieli okazję wystartować na turnieju Koga Cup ll.
30 zawodników 25 medali 🔥 👏🏻 🥇🥈🥉
Do domu wracają z:
Juniorzy:
Zuzanna Kubiak 🥇🥈
Artem Kulyk 🥇🥇
Michał Majbaum 🥈
Leu Kastsiukevich🥈
Arsenii Vasylenko🥉
Dorośli :
Aleksandra Iwanowska 🥇
Anna Przyborek 🥈
Jakub Nowak 🥈
Jakub Wicha 🥈
Łukasz Leszczyński 🥈
Konrad Jankowski 🥈
Krzysztof Pańka 🥈
Szymon Ciesielski 🥇🥇
Piotr Tokarski 🥈🥈
Maciej Korpak 🥇
Mateusz Moroz 🥉
Arkadiusz Karaszewski🥇
Gabriel Wajszczuk🥇
Hubert Nehring🥇
Damian Słaby 🥇
Marcin Mierzejewski 🥉
Mykyta Zdrok, Tadeusz Ślipko, Andrzej Kierzkowski, Krzysztof Szóstka, Damian Łangowski, Oliwier Koszlaga, Michał Ruszkul,Alan Łuczków, Michał Kowal, tym razem doświadczenie 💪🏻
Dziękujemy trenerom, zawodnikom i wszystkim wspierającym ten wyjazd.Do następnego Oss
gdansk
gdańsk oss