20/03/2026
Ruszamy z promocyjną, wiosenną akcją serwisowo - edukacyjną! :)
Zadbaj o swój sprzęt po sezonie najlepiej jak to możliwe!
I to nawet za jedyne 50 zł!
Wiosna i zakończenie sezonu zimowego, to tak naprawdę najlepszy okres na serwisowanie naszego sprzętu. Oto kilka powodów:
1. Nie zardzewieje Wam krawędź
2. Nasmarowany ślizg nie suszy się i nie utlenia przez cały okres letni (to bardzo ważne)
3. W kolejnym sezonie unikacie sytuacji, że na dzień przed wyjazdem przypominacie sobie, że sprzęt leży zardzewiały w piwnicy i na cito trzeba znaleźć serwis (najczęściej w najgorętszym okresie kiedy kolejki są najdłuższe;)
Ruszamy zatem z wiosenną zabawą z nagrodami :)
1. Zaobserwuj nasz profil na Facebooku i zaproś do obserwowania znajomych, którym pewnie przydałby się serwis
2. Polub, skomentuj i udostępnij ten post żeby dotarł on do jak największej liczby osób, które może jeszcze nie wiedzą, że sprzęt serwisuje się na wiosnę
A w zamian otrzymujecie:
1. Podstawowy serwis posezonowy za jedynych 50 pln a w tym: czyszczenie ślizgu, ostrzenie krawędzi, smarowanie ręczne na gorąco gruubą warstwą wosku aby pięknie zabezpieczyć ślizg.
2. Serwis premium za jedyne 100 PLN a w tym:
-pełna regeneracja ślizgu (wypełnianie ubytków)
-ostrzenie krawędzi
-smarowanie ręczne na gorąco
Ponadto jeśli macie ograniczoną przestrzeń i nie chcecie się całe lato potykać o narty kiedy wychodzicie na plażę, jest opcja przechowania u nas sprzętu przez całe lato i jesień w czasie których będziemy trzymać Wasz sprzęt pod kocem i zadbamy o niego następująco:
-regeneracja ślizgu
-ostrzenie
-smarowanie ręczne
-przegląd wiązań: zluzowanie śrub odpowiadających za siłę wypięcia, smarowanie mechanizmów. W przypadku snowboardu demontaż wiązań, czyszczenie i zabezpieczenie śrub oraz insertów.
Dodatkowo pokrowiec i ski rzepy GRATIS
Cena to 350 zł, biegówki – 250.
Sprzęt przyjmujemy do końca marca w dniach:
Wtorek, środa, piątek w godz. 16-18:30
Sobota w godz. 12-15
Później – na telefon.