19/11/2025
Drodzy kibice,
Chcemy również wspomnieć o tym, iż w Plebiscycie Sportowym Polski Metropolii Warszawskiej otrzymaliśmy kilka nominacji:
Drużyna Roku: LKS Urzecze Gassy
Trener Roku: Konrad Adamczyk
Sportowiec Roku: Patryk Kościanek oraz Jan Śmigielski
Jesteśmy dumni z powyższych nominacji. Staramy się grać fair, dbać o promocję środowiska piłkarskiego i najlepszej ligi świata czyli B klasy 😉 Angażujemy się w pomoce charytatywne (często anonimowo, gdyż nie mamy „parcia na szkło”), dajemy rozrywkę lokalnej społeczności. Jesteśmy otwarci na rozmowy na wiele tematów, zawsze chętnie zamienimy kilka zdań po meczu, niezależnie od tego czy go wygraliśmy czy nie.
Staramy się również edukować młodzież, zachęcać do aktywnych form spędzania czasu.
Rozwijamy się organizacyjnie, współpracujemy z innymi Klubami na różnych płaszczyznach.
Chcemy również podkreślić, że projekt LKS Urzecze Gassy jest prowadzony totalnie społecznie przez kilku piłkarskich freaków. Klub został założony przez Bartka Glejzera, Piotrka Soboraka i Michała Ojrowskiego. Obecnie w klubie pozostał tylko ten ostatni, który współprowadzi Klub głównie z Januszem Zaborowskim, przy pomocy zawodników i Trenera (Trenera Roku? 🙂 )
Musimy też podkreślić jak istotną kwestią jest atmosfera panująca w naszym zespole. U nas nie ma długich spięć między członkami Stowarzyszenia - wiadomo, kłótnie się zdarzają ale to normalne, że w grupie 30-40 facetów kipiących testosteronem, konflikty mogą się pojawić. Każdy z zawodników wie jednak, iż zawsze może przyjść do kogoś z Zarządu albo do Trenera i uzyskać od nas wsparcie, dobre słowo (lub zasłużoną krytykę). Fundamentem naszego Klubu jest zdanie: „Nie musimy się kochać, nie musimy się nawet lubić, ale przede wszystkim musimy się szanować!”
I tej zasady nigdy nie zmienimy.
Zachęcamy do oddawania głosów. Nominacje na stronie pojawią się niezwłocznie po akceptacji formularza przez nominowanych :)