15/12/2025
V Piernikowa Piątka z GGB
13.12.2025 przechodzi do historii i zapraszamy za rok. Emocje opadaja dziękujemy bardzo wszystkim za udział i za tak liczne przybycie. Za te wszystkie miłe słowa skierowane do organizatorów biegu i wolontariuszy podczas biegu. Jesteśmy mega szczęśliwi że stanęliśmy na wysokości zadania nie tylko podczas biegu marszu ale również przed jak i po biegu oraz marszu. Uśmiechy na twarzach po przekroczeniu mety mówiły że było super .
🏃🏻♂️🏃🏼♀️🚶🏼♀️🚶🏼♂️🦮🐕🦺👍🏻👍🏻👍🏻👍