06/09/2024
Siema! 🫡
Jutro o 11.00 widzimy się z najmłodszymi 🌞
- każdy z Was, kto tego dnia będzie miał na sobie coś żółto-biało-niebieskiego, zapraszamy na malowania twarzy oraz brokatowe tatuaże 🎉
- przygotujemy też dwie bramki ⚽️ dzięki! Salon Canal+ Elbląg CH Ogrody 😉, a celne trafienie nagrodzimy watą cukrową/ popcornem i vlepkami Olimpii Elbląg- koniecznie zbierajcie pieczątki!
- jeżeli prześpicie śniadanie, będziemy mieli dla Was kanapki i lemoniadę 😋
Dla rodziców też coś sie znajdzie- nie zdążyliśmy nadmuchać balonów... 🤭
O 12.20 wyruszymy wspólnie z Parku Planty, stając na czele Marszu Kibiców 💥
Nowy Stadion jest dla Was! 🥹
Do zobaczenia!
Kocham Elbląg! 🇵🇱
Zapraszamy WSZYSTKIE dzieci na przemarsz kibiców! 🟡⚪️🔵
W sobotę 7 września odbędzie się historyczny mecz Olimpii Elbląg z Zagłębiem Sosnowiec. Korzystając z otoczki meczu przyjaźni, kibice Olimpii Elbląg organizują pikietę pod Urzędem Miasta, a później wspólny przemarsz na stadion.
Wydarzenie przebiegać będzie pod hasłem: "Kocham Elbląg" oraz "Nowy Stadion Dla Elbląga”. 🏟️
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału rodziców, dzieci, a także trenerów z akademii Olimpii Elbląg. Spotykamy się o godz. 11:00 w Parku Planty (pod Grotą). Na miejscu na dzieci będą czekać atrakcje, takie jak np. konkurs strzelania do bramki z nagrodami, a także malowanie twarzy, dla wszystkich, którzy tego dnia będą mieli ubrane żółto-biało-niebieskie barwy.
Jako rodzice dzieci trenujących w Olimpii Elbląg, jesteście niezwykle ważną częścią naszej żółto-biało-niebieskiej społeczności. Każdy z Was, posyłając dziecko do największego klubu reprezentującego Elbląg, marzy o tym, by był to początek wielkiej sportowej kariery. Bo nie ma szlachetniejszego sposobu na ukształtowanie młodego człowieka niż poprzez sport. Niestety dziś w Elblągu możliwość osiągnięcia sukcesu piłkarskiego jest mocno ograniczona. Nie jest bowiem możliwe budowanie profesjonalnego klubu piłkarskiego bez nowoczesnego stadionu. Bez nowej areny piłkarskiej czeka nas marazm i stagnacja. Dlatego liczymy, że wesprzecie naszą akcję.
Dla Olimpii, dla nas, dla Was, dla naszych dzieci, dla Elbląga! 🇵🇱
Jak technicznie ma wyglądać sobotnia pikieta? Po około godzinie olimpijskiego pikniku w parku, kolumna z rodzicami, dziećmi i animatorkami wyruszy w stronę stadionu. Kilkadziesiąt metrów za grupą dzieci przemaszeruje reszta kibiców i marsz „właściwy”.
Mamy nadzieję, że będziecie tego dnia z nami! 🤝🏻