28/11/2023
Organizatorzy Master Liga Ełk - Liga Szóstek Piłkarskich zostali nominowani do wydarzenia sportowego 2023 roku. Trzeba pomóc ełckiej lidze wbić się na wamińsko-mazurskie salony 🙂. Głosujemy sercem w poście Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.
⭐⚽ Nominacje w kategorii "Piłkarskie wydarzenie Roku 2023".
🖐 Głosujemy na dane wydarzenie przez kliknięcie w odpowiednią emotkę, którą ma przypisaną na grafice.
3x3 Master Challenge w Ełku - Pierwszy w Polsce i Europie turniej piłki nożnej trójek na platformie pływającej na wodzie. Wszystko działo się na jeziorze ełckim. Udział wzięło kilka zespołów z całego regionu, a dodatkowo odbyły się zawody pływackie, kajakowe, turniej koszykówki i siatkówki plażowej. Wyjątkowość tego turnieju zauważyło sporo mediów w Europie.
Turniej Ostróda Cup połączony z meczem charytatywnym Klubu Wybitnego Reprezentanta i Reprezentacji Artystów Polskich -
W tegorocznej edycji turnieju Ostróda CUP wystartowało 16 drużyn z najlepszych akademii piłkarskich Polski. Zespoły rozegrały łącznie 90 spotkań i żadna z ekip nie wróciła do domu z pustymi rękoma. Organizacją turnieju zajmują się ludzie z doświadczeniem, dla których profesjonalizm jest jednym z najważniejszych czynników, którymi kierują się podczas pracy. To sprawia, że turniej po raz kolejny został bardzo dobrze zorganizowany. W trakcie turnieju doszło również do meczu charytatywnego, w którym zmierzyli się ze sobą Klub Wybitnego Reprezentanta Polski i Reprezentacja Artystów Polskich. Środki zebrane podczas meczu zostały przekazane na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi "Onko Liga 2024".
R-Gol Turniej Bez Barier - Ogólnopolski turniej piłkarski dla dzieci z niepełnosprawnościami. Pierwsze tego typu wydarzenie w naszym województwie, zorganizowane przez fundację Strefa Futbolu Olsztyn, która tak naprawdę zaczęła swoją działalność z początkiem tego roku. Turniej prowadził znany z programu Turbokozak Bartosz Ignacik. Podczas rozgrywek widać było niesamowitą radość u osób, które mogły w nim uczestniczyć.
Turniej Ligi Mistrzów w Lubawie - Lubawa była gospodarzem pierwszej fazy Ligi Mistrzów w Futsalu. Jeszcze kilka lat temu można było tylko pomarzyć, że kiedyś najważniejsze rozgrywki w Europie zawitają do naszego regionu. Lubawa z roli organizatora wywiązała się wzorowo, a kibice na trybunach zrobili fantastyczną atmosferę.
Turniej UEFA Development U15 w Kętrzynie i Biskupcu - W turnieju udział wzięły reprezentacje Polski, Hiszpanii, Islandii i Walii. Zawodnicy rywalizowali na kapitalnie przygotowanych obiektach w Biskupcu i Kętrzynie. Poziom sportowy był naprawdę wysoki, a o poziomie organizacyjnym przedstawiciele wszystkich reprezentacji wypowiadali się w samych superlatywach. Warto także zauważyć, że na meczach reprezentacji Polski trybuny były wypełnione praktycznie do ostatniego miejsca.
🔚 Głosowanie kończymy 5 grudnia o godzinie 12:00!