08/05/2026
1-2 maja w czeskim Pilźnie nasza ekipa miała przyjemność reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym .
I co tu dużo mówić… wracamy z medalami, emocjami i ogromną dumą!!!!
W piątek debiutowały na arenie międzynarodowej nasze dziewczyny i zrobiły to fenomenalnie💪
Julia Zyskowska w kategorii 52kg do lat 18 zrobiła naprawdę świetną robotę.
🥇 złoto w kategorii
🥉 brąz w OPEN do lat 18!!!!
Przysiad 137.5kg
Wyciskanie 75kg
Martwy ciąg 140kg
Spokojny, pewny start i bardzo fajne podejścia.
Mega cieszy podium OPEN, bo poziom był naprawdę wysoki 💪
Sandra Stefanowicz w kat. 57kg do lat 18 również pokazała charakter.
🥈 2 miejsce w kategorii
Przysiad 127.5kg
Wyciskanie 80kg
Martwy ciąg 120kg
Sandra zostawiła na pomoście dużo serca i walki . Taki start na pewno zaprocentuje w kolejnych miesiącach 🙂 Sandra ma dopiero 15 lat i już radzi sobie naprawdę świetnie.
Dziewczyny razem z reprezentacją Polski do lat 18 wywalczyły również 🥈 2 miejsce drużynowo 🇵🇱
W sobotę na pomoście zameldował się Maksym Pryshliak i zrobił konkretną robotę 💪
🥇 1 miejsce w kategorii 66kg do lat 23
Przysiad 230kg
Wyciskanie 162.5kg
Martwy ciąg 215kg
Maksym razem z kadrą Polski zdobył też 🥉 3 miejsce drużynowo do lat 23 🇵🇱
Jestem niesamowicie dumny z całej trójki 🙂
Za wyniki, za walkę, za opanowanie i za to ile pracy trzeba było wykonać, żeby w ogóle znaleźć się w tym miejscu.
Takie wyjazdy to zawsze masa emocji, stresu, śmiechu i wspomnień, przyjaźni, które zostają na długo ❤️
Dziękujemy wszystkim za wsparcie, wiadomości i trzymanie kciuków 🙏
Wracamy zmotywowani i głodni kolejnych startów 💪
Wyjazd był dużo łatwiejszy dzięki wsparciu naszych partnerów za co im ogromnie dziękujemy:
@ Urząd Miasta Ełku
Janter Robert Szutkowski
Tomek Cichocki
TOYOTA EŁK
Przemysław Gałaszewski
Ełk - tu wracam
Podziękowania również dla Bartosz Wardach i Serwis Ciała za opiekę fizjoterapeutyczną 🙏🙏🙏