05/02/2022
Nie lada gratka dla miłośników kolarstwa ale i nie tylko. Zaczynamy już w ta niedziele.
Odsłaniamy karty… kask 😃
Ten uśmiechnięty Pan to Tomasz Marczyński, ale takich osób przedstawiać nie trzeba. Mistrz Polski, najlepszy góral Tour de Pologne… i można by jeszcze długo tak.
„Maniek” to także człowiek o wielkim sercu, przekazał naszej Fundacji kask z autografem.
Kto chce taki kask? Bądźcie czujni, bo już w niedzielę wieczorem (6.02) rusza aukcja na Allegro. W ten sposób możecie pomóc naszej organizacji spełnić marzenia dzieciaków a do tego zdobyć fantastyczną pamiątkę od Mistrza.