22/05/2026
Za nami ważne i bardzo wartościowe spotkania.
Przedstawiciele władz klubu spotkali się dziś ze Starostą Powiatu Grójeckiego Powiat Grójecki oraz Wójtem Gminy Chynów Piotr Bernaciak aby porozmawiać o przyszłości klubu i możliwościach dalszej współpracy.
⚽️ Podczas rozmów omówiono najważniejsze potrzeby oraz plany związane ze szkoleniem dzieci i młodzieży, a także funkcjonowaniem klubu w najbliższych latach. ⚽️
Dziękujemy za otwartość, życzliwe przyjęcie oraz konstruktywną atmosferę spotkania. Wierzymy, że dobra współpraca i wspólne zaangażowanie pozwolą nam realizować ambitne cele i dalej rozwijać klub GKS Chynów. 💚🤍❤️