KS Feniks Dobczyce

KS Feniks Dobczyce Oficjalny profil KS Feniks Dobczyce Klub siatkarski biorący udział w rozgrywkach na terenie województwa małopolskiego.

Seniorzy w sezonie 2011/2012 uczestniczyli w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi, w których zajęli drugie miejsce, co pozwolłoi na awans w sezonie 2012/2013 do rozgrywek o mistrzostwo III ligi, w której zajęli ostatecznie bezpieczne 10 miejsce. Od 2012 roku w klubie działa również sekcja żeńska. W swoim debiutanckim sezonie dziewczęta zajęły drugie miejsce w krakowskiej lidze TKKF, czym zapewniły so

bie awans do I ligi TKKF w sezonie 2013/2014. Profil poświęcony wszystkim związanym z klubem - począwszy od zawodników, a kończąc na najważniejszych - kibicach. Godziny treningów:
Seniorzy:
poniedziałek 20:30 - 23:00
środa 20:30 - 23:00
Trener: Jakub Zacharski

Seniorki:
poniedziałek 18:30 - 20:15
środa 18:30 - 20:15
Trener: Maciej Dietl

06/05/2016

OBWIESZCZENIE W SPRAWIE LIKWIDACJI STOWARZYSZENIA

Likwidator stowarzyszenia zwykłego pod nazwą KS Feniks Dobczyce z siedzibą w Dobczycach przy ulicy Dębowej 68, informuje, iż stowarzyszenie to zostało rozwiązane na mocy uchwały zebrania członków z dnia 06.05.2016

Likwidator wzywa wierzycieli do zgłaszania swoich wierzytelności na adres siedziby stowarzyszenia.

Likwidator
Mateusz Hankus

25/07/2014

Wakacje wakacjami, ale dotarła do nas bardzo miła wiadomość: nasz były zawodnik, Bartłomiej Wleciał, został nowym zawodnikiem drużyny Contimax MOSiR Bochnia, która w następnym sezonie rywalizować będzie w II lidze. Bartkowi gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

02/06/2014

Już dzisiaj o 20 w Dobczycach pierwszy z dwóch meczów o 3 miejsce w lidze. Czy uda się powrócić do zwycięskiej passy po dwóch srogich porażkach ? My wierzymy, że tak :) Bądźcie z nami i trzymajcie kciuki ! :)

14/05/2014

Niestety nie udało się wygrać pierwszego meczu w play off. Przegrywamy 0-2 (18-25 ; 18-25). Drużyna Bez Obaw cały czas kontrolowała przebieg spotkania i zasłużenie mogła się cieszyć z pewnego zwycięstwa. Tego dnia byliśmy drużyną wyraźnie słabszą od rywalek.

Nam pozostaje liczyć na rewanż, który w przyszłym tygodniu zostanie rozegrany w Dobczycach. Dziewczyny na pewno nie złożą szybko broni i będą walczyć o zwycięstwo w rewanżu.

Trzymajcie za nie kciuki !

12/05/2014

Zaczynamy rundę finałową o mistrzostwo ligi :) Już dziś spotkamy się ze znajomą drużyną Bez Obaw w Krakowie. W rundzie zasadniczej na wyjeździe wygraliśmy 2-1 ale w rewanżu u Nas górą były przeciwniczki ( także 2-1).

Jednego można być pewnym, na pewno emocji w tym trudnym dwumeczu nie zabraknie, a zwycięzca zagra w wielkim finale. Rewanż na który już dziś zapraszamy odbędzie się w piątek w Dobczycach. Trzymajcie kciuki !

04/05/2014

Naszym wspaniałym maturzystkom (Paulina Skałka, Sylwia T**a, Marysia Galas, Agata Mikrut) oraz wszystkim innym zdającym w najbliższych dniach egzaminy dojrzałości życzymy połamania pióra i samych pomyślnych tematów i pytań ! trzymamy kciuki :)

Udało się ! Wygrywamy z liderem z Proszowic 2-1 (20-25 ; 25-18 ; 15-9) :) Cieszy bardzo fajna gra i sporo konsekwencji w...
29/04/2014

Udało się ! Wygrywamy z liderem z Proszowic 2-1 (20-25 ; 25-18 ; 15-9) :) Cieszy bardzo fajna gra i sporo konsekwencji w poczynaniach drużyny no i pełen luz na boisku :) Przełamaliśmy passę 4 porażek pod rząd z drużyną przyjezdnych !

Pierwszy set pomimo stałego prowadzenia uciekł nam w końcówce. Drużyna nie podłamała się jednak i mocno zdeterminowana przystąpiła do partii drugiej. Rezultatem był spokojnie kontrolowany i wygrany przez Nas set do 18. Trzeci decydujący set także przebiegał podobnie. Gospodynie spokojnie kontrolowały jego przebieg grając z poświęceniem w obronie, skutecznie w ataku i standardowo groźnie zagrywając. I choć jest jeszcze nad czym pracować, to nie można nie być dumnym z postawy i gry dziewcząt. Ich ciężka praca daje efekty .

Brawo oby tak dalej ! :)

Skład KS Feniks : A.Szczygieł, K.Mardaus, S.T**a , A.Litwa, P.Skałka , P.Pudlik (kapitan) , M.Pudlik (libero) oraz K.Głąb

Po raz kolejny zwyciężamy w tym sezonie ! Tym razem z Dwunastką Kraków 2-0 na wyjeździe :) Przed nami ostatni mecz rundy...
26/04/2014

Po raz kolejny zwyciężamy w tym sezonie ! Tym razem z Dwunastką Kraków 2-0 na wyjeździe :) Przed nami ostatni mecz rundy zasadniczej. Przyjedzie do Nas w poniedziałek lider z Proszowic. Co prawda mamy już zapewniony udział w fazie play off o mistrzostwo ale z przyszłymi rywalkami w dotychczasowych spotkaniach jeszcze nigdy nie wygraliśmy. Jest okazja powalczyć i zmienić to ! :) Serdecznie zapraszamy :) godzina 20:30.

22/04/2014

Już dzisiaj o 19:00 w Krakowie rozegramy kolejny mecz. Naszym rywalem będzie drużyna Dwunastki Kraków. Trzymajcie kciuki ! :)

W ostatni piątek rozegraliśmy kolejny mecz ligowy z drużyną TKKF Stars. Bardzo lubimy ostatnio grać tie-breaki dlatego k...
14/04/2014

W ostatni piątek rozegraliśmy kolejny mecz ligowy z drużyną TKKF Stars. Bardzo lubimy ostatnio grać tie-breaki dlatego konsekwentnie przegrywamy pierwsze partie spotkania :) Tym razem do 15 co nie zdarza Nam się często. Po zimnym prysznicu, chwila refleksji i wygrywamy pewnie dwie następne sety i cały mecz 2-1 :) Mimo słabszej dyspozycji drużyny cieszy kolejna wygrana i kolejne punkty do tabeli przed fazą play-off. W rundzie zasadniczej zagramy jeszcze 2 spotkania. Na wyjeździe z Dwunastką Kraków oraz z drużyną z Proszowic , która wybitnie nam nie leży, gdyż w 3 meczach zdobyliśmy z nimi tylko jednego seta. Będzie ciężko ale postaramy się o niespodziankę ;) trzymajcie kciuki !

Skład w piątkowym meczu : P.Pudlik , S.T**a , A.Litwa , P.Skałka , A.Szczygieł , K.Mardaus , M.Pudlik (L) oraz K.Głąb

Jesteśmy także na twitterze ;) Serdecznie zapraszamy ! :) https://twitter.com/KsFeniks
10/04/2014

Jesteśmy także na twitterze ;) Serdecznie zapraszamy ! :) https://twitter.com/KsFeniks

The latest from Ks Feniks Dobczyce ().

31/03/2014

Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie nad Sunrise 2-1 ( 24-26 ; 25-17 ; 15-5) przyszła kolej na drugą porażkę w lidze. Po na prawdę ciekawym meczu ulegamy dużo bardziej doświadczonej drużynie Bez Obaw 1-2 (25-27 ; 25-23 ; 4-15). Pierwsze dwa sety to bardzo wyrównana walka obu stron i minimalne zwycięstwa na przewagi w końcówkach. Trzeci set od początku pod dyktando przyjezdnych. Doświadczenie i warunki fizyczne przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść drużyny przyjezdnej ale gratulację dla Naszych dziewczyn za ambitną walkę z ekipą, która w tamtym roku wygrała całe rozgrywki.

W rywalizacji między zespołami mamy remis 1-1. Oba mecze kończyły się w tie-breakach i zawsze wygrywała drużyna przyjezdna ;)

Dziękujemy i pozdrawiamy dziewczyny, a sami już od dzisiaj zabieramy się do pracy :) !

Skład : Paulina Pudlik (kapitan) , Sylwia T**a , Agnieszka Litwa , Paulina Skałka , Ania Szczygieł , Kasia Mardaus , Martyna Pudlik (libero) oraz Karolina Głąb i Ola Lichoń

Adres

Szkolna 43
Dobczyce
32-410

Telefon

663867118

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy KS Feniks Dobczyce umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do KS Feniks Dobczyce:

Udostępnij

Kategoria