07/02/2024
Ostatnio udało nam się wziąć udział w 32. finale WOŚP ❤️💪 Trójka naszych kolegów chodziła po mieście zbierając na szczytny cel. W tym roku troszke skromnie ale mamy nadzieję, że przy 33. finale będzie nas już więcej. Dziękujemy organizatorom z DOK-u za umożliwienie nam uczestnictwa w "szpeju" i wierzymy, że za rok będziemy równie mile widziani 🤝