12/03/2024
Mamy kogoś z Dąbrowy,
kto zadba o nasze interesy wchodząc do Rady Gminy Dopiewo. Kandydatka godna naszych głosów.
Przypominam, że już 7 kwietnia są wybory samorządowe. Weźmy los w swoje ręce
https://www.facebook.com/share/p/o5hGc1RenJv2JmYf/
Szanowni Państwo,
Czas najwyższy się przedstawić wszystkim tym, którzy jeszcze mnie nie znają.
Od 12 lat jestem mieszkanką Dąbrowy. To tutaj z rodziną mieszkam, mam przyjaciół, a od prawie 3 lat prowadzę własny biznes, dzięki któremu poznałam wiele fantastycznych kobiet. To właśnie nasze rozmowy, m.in. o sprawach bieżących, lokalnych problemach i niewykorzystanych możliwościach naszego regionu sprawiły, że kiedy otrzymałam propozycję zasilenia szeregów (ze świetnym programem wyborczym, zgranym zespołem i mądrym przywódcą na czele; Sławomir Skrzypczak ), tym samym zawalczenia o lepsze jutro dla całej naszej społeczności, żeby nam się żyło lepiej, wygodniej i bezpieczniej,
to moja odpowiedź mogła być tylko jedna; WCHODZĘ W TO.
DLACZEGO WARTO NA MNIE ZAGŁOSOWAĆ?
● bo mam metytoryczne i praktyczne przygotowanie, czyli odpowiednie wykształcenie (otrzymywałam stypendium za wyniki w nauce) i ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, które niewątpliwie wykorzystam na rzecz rozwoju gminy Dopiewo;
● jestem magistrem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kierunek; Zarządzanie, specjalizacja; Zarządzanie zasobami ludzkimi, potocznie zwana HR)
● przez lata byłam Dyrektorem Sprzedaży/Dyrektorem Handlowym osiągając bardzo dobre wyniki sprzedaży (motoryzacja/automatyka/systemy komunikacji)
● przez prawie 5 lat byłam menedżerem w jednej z najbardziej rozpoznawanych firm na świecie, działającej w oparciu o najwyższe standardy pracy
● posiadam szereg szkoleń i kursów począwszy od "Negocjacji" , czy "Zarządzania jakością", poprzez "Kadry i płace" kończąc na "Psychologii w biznesie".
● Niewątpliwie przemawia za mną fakt, że w dobie pandemii, gdy większość firm ponosiła straty, firma której objęłam wówczas stery, dzięki moim pomysłom i wprowadzonym zmianom, znacząco zwiększyła dochody, wychodząc z kryzysu, w którym od dłuższego czasu tkwiła.
Kto mnie zna, ten dobrze wie, że jestem realistką, chodzącą optymistką, że potrafię rozwiązywać sprawy dla wielu niemożliwe do rozwiązania, że bardzo ważne są dla mnie relacje międzyludzkie, że uwielbiam wyzwania, a zasady "fair play " to mój standard w życiu i pracy.
Szanowni Państwo, wszystko to co napisałam powyżej, ma Państwu dać jasny obraz tego, że oddając na mnie swój głos, możecie Państwo liczyć na jego najlepsze wykorzystanie. Że w zamian za ten głos, oddaję swoje chęci, kompetencje, wiedzę i umiejętności.
Jeśli macie Państwo do mnie pytania, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie