04/08/2025
🎉 Trzy turnusy, mnóstwo emocji i blisko 150 uczestników! 🎉
Podsumowanie letnich obozów Pingiel 4 U 🏓☀️
Przez cały lipiec oraz kilka dni sierpnia (z małą tygodniową przerwą) Czechowice-Dziedzice na Śląsku tętniły życiem za sprawą naszych obozów tenisa stołowego! 💥
💡 Liczby mówią same za siebie:
🔹 3 turnusy
🔹 ok. 150 dzieci z całej Polski i z zagranicy 🌍
🔹 25+ godzin treningów przy stole tenisowym na każdym turnusie 🏓
🔹 20 godzin gier i zabaw z akcentami fizycznymi 🏋️♂️⚽️🏀🏐
🔹 10 profesjonalnych jednostek treningowych 🏓
🔹 wieczorne sesje dodatkowe – dla tych, którym było mało! 🔥
🎯 Co jeszcze działo się na obozach?
✅ Warsztaty z pierwszej pomocy 🚑
✅ Kreatywne budowanie z LEGO 🧱
✅ Trening na siłowni z trenerem przygotowania motorycznego 💪
✅ Gra w kręgle 🎳
✅ Relaks w aquaparku 🏊
✅ Wyprawa kolejką na Szyndzielnię i wejście na Klimczok 🏞️
✅ Kibicowanie naszym reprezentantom podczas Mistrzostw Europy 🇵🇱
👨🏫 Opiekę nad uczestnikami sprawował niezawodny zespół trenerski i wychowawczy:
👨🏫 Paweł Szeliński
👨🏫 Tomasz Szary
👩🏫 Agata Domańska
👩🏫 Joanna Blachura
👨🏫 Karol Sieg
👩🏫 Daniela Gazicka
👨🏫 Jarosław Krzywaźnia
👩🏫 Anna Studnicka
👩🏫 Marharyta Kulnis
👨🏫 Konrad Czarnecki
👩🏫 Julia Tomecka
👨🏫 Adrian Nowak
🤝 Wspierali nas również sparingpartnerzy:
🏓 Artur Grela,
🏓 Szymon Kolasa
🏓 Kamil Wodniak
🏓 Aleksandra Kuzio
🏓 Bohdan Linskyi
🏓 Maja L**h
🏓 Mateusz Zagajewski
👩🏫 A nad wszystkim czuwała nasza niezastąpiona wychowawczyni – Agnieszka Kozłowska ❤️
🔚 To był intensywny miesiąc, pełen sportowych wyzwań, integracji i dobrej zabawy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i rodzicom za zaufanie oraz niesamowitą energię! 🔥
Do zobaczenia na kolejnych obozach w przyszłe wakacje! 🏓💙