31/01/2025
Kochani Klubowicze,
Z ogromnym wzruszeniem piszę te słowa – po 10 latach pełnych pasji, energii i wspólnych treningów nadszedł moment, by pożegnać Fit Fabrykę. To była niesamowita dekada – tysiące godzin spędzonych na sali, litry potu, setki uśmiechów i niezliczona ilość inspirujących historii, które mieliśmy zaszczyt wspólnie tworzyć.
Dziękuję każdemu z Was za tę podróż. Za Waszą wytrwałość, entuzjazm i za to, że razem z nami budowaliście miejsce, które dla wielu stało się drugim domem. To właśnie Wy sprawialiście, że Fit Fabryka była czymś więcej niż zwykłym klubem fitness – była społecznością pełną pozytywnej energii.
Ale każda zmiana to nowy początek. Z Fit Fabryki wyrasta coś nowego – na jej fundamentach powstają dwa miejsca Aura studio ruchu oraz oświęcimska90, kluby stworzone z tą samą pasją, ale w jeszcze lepszym wydaniu. To nie koniec naszej wspólnej drogi, a nowy rozdział, pełen świeżej energii i nowych możliwości.
Będziemy nadal trenować, inspirować się i dbać o zdrowie. To zmiana na lepsze. Nowa jakość i świeża energia, którą chcemy się z Wami dzielić.
Mam nadzieję, że spotkamy się tam i razem rozpoczniemy kolejny etap tej niesamowitej przygody.
Bo koniec Fit Fabryki to tak naprawdę nowy rozdział ;)
Do zobaczenia !
Z wdzięcznością 🫶
Kasia ;)