03/09/2019
Dobry występ zawodników Chojnickiego Towarzystwa Tenisowego na zakończenie wakacji.
W ostatni weekend wakacji odbył się, w Szamotułach, Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 12. Przez przeszło 30 stopniowy upał zawodnicy nie mieli łatwych warunków. Chociaż pogoda zdecydowanie bardziej nadawała się do plażowania, niż sportowej rywalizacji, wszyscy zawodnicy wylewali litry potu na korcie, wytrwale walcząc o każdy punkt. Oskar Pawlak, zawodnik Chojnickiego Towarzystwa Tenisowego, po bardzo dobrych meczach, zajął trzecie miejsce, przegrywając tylko z późniejszym zwycięzcą całego turnieju - Hugo Rytelewskim z AZS Poznań. Drugie miejsce zajął zawodnik Klubu Tenisowego Warszawianka Warszawa Alexander Wandel.
Oskar w parze z Maksymilianem Nowakiem z ChTT świetnie pokazali się również w rywalizacji w grze podwójnej, gdzie dotarli do półfinału zawodów.