17/11/2024
16.11.2024 roku o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej im. Polski Niepodległej w Bychawie po raz kolejny odbył się Turniej w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza. Po raz pierwszy jednak tenisiści rywalizowali o puchar nowej pani burmistrz Marty Krzyżak, która ufundowała nagrody, pogratulowała osobiście wszystkim zawodnikom oraz wręczyła puchary za trzy pierwsze miejsca.
1 miejsce – Piotr Goszczyński (Lublin)
2 miejsce – Andrzej Wrona (Otrocz)
3 miejsce – Karol Żak (Józwów)
4 miejsce – Patryk Kmieć (Bychawa)
5 miejsce – Paweł Łukomski (Bychawa)
6 miejsce – Michał Szmit (Bychawa)
7 miejsce – Michał Podolski (Lublin)
8 miejsce – Rafał Baran (Bychawa)
9 miejsce – Tomasz Szmit (Bychawa)
10 miejsce – Adam Szmit (Bychawa)
11 miejsce – Franciszek Lipiec (Wola Gałęzowska)
12 miejsce – Mikołaj Ziarniecki (Bychawa)
13 miejsce – Krystian Maj (Lublin)
Wszystkim tenisistom serdecznie dziękujemy za udział oraz gratulujemy osiągnięć i zapraszamy
na kolejny turniej.