Fun&Fitness

Fun&Fitness ZUMBA/PILOXING BIAŁYSTOK Fun&Fitness - mobilna szkoła tańca i fitness. Profesjonalni i licencjonowani instruktorzy, dobra zabawa i setki spalonych kalorii.

Prowadzimy zajęcia
ZUMBA, PILOXING i HAPPY KIDS. Nie czekaj, zadbaj o siebie i dołącz do nas już dziś! Zmiana zaczyna się właśnie od Ciebie ;)
Pozdrawiamy Emilia i Paulina :)

A teraz trochę teorii, moja mentorka i osoba która pokazała mi co to jest prawdziwa ZUMBA! :)
28/06/2016

A teraz trochę teorii, moja mentorka i osoba która pokazała mi co to jest prawdziwa ZUMBA! :)

To ona przyprowadziła zumbę do Polski, a następnie wytrwale walczyła o to, aby ludzie ją poznali i pokochali. Poprowadziła także pierwsze szkolenia dla instruktorów. Poznajcie bliżej żywiołową instruktorkę Zumba Fitness® Izabelę Kin-Jandę.

Tyyle radości i atrakcji nad zalewem w Jasionowce :-)
06/06/2016

Tyyle radości i atrakcji nad zalewem w Jasionowce :-)

Kochani :)Widzimy się w Niedzielę o godz. 14.00 w Jasionówce na pikniku rodzinnym, będzie mnóstwo atrakcji, zabieramy wi...
03/06/2016

Kochani :)
Widzimy się w Niedzielę o godz. 14.00 w Jasionówce na pikniku rodzinnym, będzie mnóstwo atrakcji, zabieramy więc swoje pociechy i bawimy się nad zalewem :)

W niedzielę 5 czerwca zapraszamy dzieci i ich rodziców na rodzinny piknik pt "JASIONOWSKA FAMILIADA"

Już jutro ZAPRASZAMY! Piknik rodzinny na Dojlidach Górnych. Ktoś się wybiera potańczyć z Nami ZUMBĘ? Widzimy się o 13.00...
20/05/2016

Już jutro ZAPRASZAMY!
Piknik rodzinny na Dojlidach Górnych. Ktoś się wybiera potańczyć z Nami ZUMBĘ?
Widzimy się o 13.00 na boisku przy ZS 4 :-)

PIĄTEK 13 :)Szczęśliwy czy pechowy?Co powie...optymista - to Mój szczęśliwy dzień może zagram w totka!pesymista - o nie!...
13/05/2016

PIĄTEK 13 :)

Szczęśliwy czy pechowy?
Co powie...
optymista - to Mój szczęśliwy dzień może zagram w totka!
pesymista - o nie! czarny kot na pewno przebiegnie mi drogę, nie wychodzę z domu..
realista - no nareszcie weekend ;p

Miłego odpoczynku kochani :)

Jak tam Wasze witaminy uzupelnione? Mmmmm uwielbiam!Co macie dzis dobrego?
11/05/2016

Jak tam Wasze witaminy uzupelnione?
Mmmmm uwielbiam!

Co macie dzis dobrego?

Życie jest piękne.. :)A szczególnie takie cudowne poniedziałki. A dlaczego ten dzień jest taki wyjątkowy ? Bo juz dziś w...
09/05/2016

Życie jest piękne.. :)
A szczególnie takie cudowne poniedziałki.
A dlaczego ten dzień jest taki wyjątkowy ? Bo juz dziś w Knyszynie zaczynamy ostatni przed wakacjami kurs :)
Kochane 19.30 obecność oczywiście obowiązkowa, nie marudzimy tylko ćwiczymy, bo do urlopów i upalnych dni mało zostało :)

Ps. Mierzyłyście już strój kąpielowy ?

To już dziś :)DARMOWE ZAJĘCIA ZUMBY w KNYSZYNIEWidzimy się o 19.30 w Zespole Szkół :)Nie zapominajcie, że urlop za pasem...
25/04/2016

To już dziś :)
DARMOWE ZAJĘCIA ZUMBY w KNYSZYNIE
Widzimy się o 19.30 w Zespole Szkół :)
Nie zapominajcie, że urlop za pasem :)
Czas podkręcić tempo i skończyć z wymówkami. Do roboty !

Czekolada...
12/04/2016

Czekolada...

Czyżby Wiosna?TAK! Mam nadzieję,że zagościła już u Nas na dobre :)Takie poniedziałki to ja rozumiem.I jakby to Wam powie...
04/04/2016

Czyżby Wiosna?

TAK! Mam nadzieję,że zagościła już u Nas na dobre :)
Takie poniedziałki to ja rozumiem.
I jakby to Wam powiedzieć to właśnie TEN moment kiedy zrzucamy ciepłe kurtki, więc czas wziąć się za siebie bo lato coraz bliżej, plaża, krótkie spodenki... bikini!
Knyszyn I miss U :*

Zrobimy coś nowego? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=k0eAmnZb2Fc

30/03/2016

Adres

Białystok

Telefon

+48502635302

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fun&Fitness umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Fun&Fitness:

Udostępnij

Kategoria