19/11/2016
W dniu 17 listopada 2016 r. rozegraliśmy 10 kolejkę ligi squasha a tym samym zakończyliśmy IV edycję ligi Squasha w klubie Magic Gym. W ostatniej kolejce grupę A wygrał Olaf Gawryluk, który coraz śmielej i lepiej radzi sobie z pozostałymi uczestnikami. Gdyby nie to, że w tej edycji zagrał tylko w 3 kolejkach, prawdopodobnie byłby w czołówce końcowej klasyfikacji tej edycji ligi. Kolejne miejsca w grupie A zajęli Wojtek Kaliński i Paweł Aksiucik. Grupa B pewnie wygrana przez Damiana Trofimiuka a za nim uplasował się Artur Mosiej i Mariusz Pawluczuk.
Ostatecznie w końcowej klasyfikacji IV edycji ligi squasha, na pierwszym miejscu uplasował się Wojtek Kaliński, który wyprzedził Pawła Aksiucika, zwycięzcę dwóch poprzednich edycji ligi. Na miejscu 3 uplasował się Jakub Ginter (debiutant w naszej lidze), który z każdą kolejką gra coraz lepiej i systematycznie pnie się do góry w ogólnej klasyfikacji - gratulacje.
Tradycyjnie zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody w postaci karnetów na squasha. Wśród pozostałych rozlosowano upominki w postaci karnetu oraz akcesoriów do gry w squasha.
Szczegółowe wyniki jak zwykle na stronie ligowego info, link poniżej.
http://tournament.tools/squash/sezon/757
Dziękuję wszystkim za udział w IV edycji ligi squasha. Kolejna rozpocznie się prawdopodobnie w czwartek 24 listopada 2016 r. Ma być o wiele ciekawiej i atrakcyjniej niż ostatnio, szczegóły wkrótce. Poniżej kilka fotek z ostatniej kolejki.