16/02/2026
W dniach 13-15 lutego w Rzeszowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U-18 w lekkiej atletyce.
Bardzo dobrze wypadli na tej imprezie dwaj nasi zawodnicy, startujący w skoku wzwyż.
Obaj wyrównali swoje rekordy życiowe.
Filip Dziwiszek uzyskał wynik 195 cm co dało mu 5. miejsce.
Jego młodszy kolega Filip Ostrowski skoczył 180 cm i zajął 8. miejsce.
Teraz przed nimi ciężka praca i starty na otwartych stadionach.