22/11/2025
Gratulacje panowie💪
W dniach 20–21 listopada dwaj druhowie naszej jednostki — Marek Dramiński oraz Jakub Góralczyk — ukończyli z wynikiem pozytywnym kurs dowódców OSP organizowany przez Ośrodek Szkolenia w Pionkach Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie. Zdobyte uprawnienia pozwalają im na kierowanie działaniami ratowniczymi, co w znaczący sposób podnosi jakość funkcjonowania naszej jednostki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce rozwoju w strukturach OSP Rzężawy! 🧑🚒