01/06/2025
NIE TAKI LIDER STRASZNY JAK GO MALUJĄ
🤍🖤🤍
Ostatni mecz ligowy z rezerwami drugoligowego Bordo możemy śmiało nazwać największym ligowym sukcesem w historii naszego Klubu. Nasi przeciwnicy do meczu przystępowali z pozycji lidera 4. ligi z tylko jedną porażką na koncie w tym sezonie, co stawiało ich w roli faworyta tego spotkania. My na to spotkanie wyjątkowo się zmotywowaliśmy, czego dowodem jest nasza frekwencja na tym spotkaniu. Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę nad wydarzeniami na boisku, co jest do nas wyjątkowo niepodobne chociażby patrząc na wynik rewanżowego meczu z Sapori czy początek rewanżu z Niedźwiedziami, w którym potrafiliśmy przegrywać nawet 0:4 z drużynami z dolnej części tabeli. Zespół Bordo oczywiście miał również swoje okazje, żeby się odgryźć, ale bardzo dobrze wtedy spisywała się nasza formacja defensywna nie dopuszczając do sytuacji, w której wynik mógłby nam uciec. Zwycięstwo w tym meczu potwierdza, że jak mamy dobry dzień to żaden rywal nie jest nam straszny.
Obyśmy dobry dzień mieli również dzisiaj, bo czeka nas kolejne spotkanie z drużyną Tsubasa, która plasuje się na czwartym miejscu w tabeli i z którą również w pierwszym spotkaniu odnieśliśmy porażkę.
Kadra z meczu z Bordo 2:
Kuba ⭐
Jabłoń
Suseł ⚽⚽
Snake
Stolar
Hiczkok
Urbix ⚽⚽⚽⚽⚽
Bobi ⚽⚽⚽
Bercik ⚽⚽
Krzysiu
Jasiek ⚽⚽
Maksiu
Mecz Tygodnia ⚽
Do ciekawego starcia doszło w tym tygodniu w 4 lidze grupie A. Zmierzyli się ze sobą aktualny lider tabeli Bordo 2 oraz ekipa zajmująca trzecie miejsce F.C. Wele. Lider tym razem musiał uznać wyższość rywali którzy dzięki temu przekonywującemu zwycięstwu umocnili swoją pozycję w strefie medalowej