14/04/2016
Już w niedziele czwórka dzielnych Rysiów stanie na starcie kolejnej edycji łódzkiego Maratonu.
Warto kibicować wszystkim ale oczywiście dla Naszych prosimy o najgłośniejszy doping.
Nie zabraknie Nas też w biegu na 10km.
RYSIE Miszcze!!! :)