Jesteśmy "młodą" drużyną curlerów, zaczęliśmy bawić się curlingiem w roku 2014. Jedni próbowali swoją przygodę z curlingiem i odchodzili, bo za zimno, bo nie dla nich, bo...
Ci najwytrwalsi zostali, niektórzy odchodzą, by realizować się w inny sposób, dołączają też nowi zawodnicy, którzy smakują tej pasjonującej dyscypliny i może zostaną na dłużej. W obecnym sezonie 2024/2025 trenujemy i gramy w
następującym składzie:
> Monika Bodych
> Joanna Kozakiewicz
> Agata Linde
> Michał Gasik-Daszkowski
> Eugeniusz Kapka
> Dariusz Mikuła
> Antoni Pardo
> Łukasz Waszek
> Mariusz Włodarski
Od sezonu 2024/2025 naszymi trenerami są:
> Marta Szeliga-Frynia
> Paweł Frynia
> Krzysztof Agaciak
W latach 2015-2024 naszą trenerką była Agnieszka Schroder. Skład drużyny na przestrzeni tych kilku lat trochę się zmieniał, swój udział we wcześniejszym składzie teamu mieli: Eugeniusz Błaszczak, Ireneusz Joński, Marek Popłoński, Dominika Bińczyk. Pierwsze treningi odbywały się w Warszawie, swoje początki mieliśmy na Torwarze (na lodzie zrytym wcześniej przez hokeistów), potem puszczaliśmy kamienie w różnych dziwnych miejscach jak hale i magazyny na Żupniczej (np. na drugim piętrze bez windy, za to toaleta była na parterze ;) ), czy w dawnej fabryce FSO na Żeraniu, gdzieś tam pomiędzy strzelnicą sportową, komisem samochodowym, magazynem jednego z teatrów warszawskich, a magazynem rowerów miejskich. Tam z toaletą było różnie, czasem nie było dostępu :) Wszędzie doskwierało zimno, nie tylko na lodzie ... jednym słowem niezły hardcore ;)
Z chwilą oddania do użytku nowej i jedynej jak do tej pory hali curlingowej w Polsce, jaką jest Hala Curlingowa w Łodzi przy ul. Śnieżnej 10, od jesieni 2018 roku regularnie trenujemy właśnie w tym obiekcie. Pomysłodawczynią naszego logo jest jedna z pierwszych naszych zawodniczek Agata Linde.