Larvik Padelklubb

Larvik Padelklubb Larviks helt egne Padelklubb! 🎾🎾🎾
Vi holder til i Padel House Larvik, på Hegdal. Alle skal med!

Åpen dag i hallen!Vil du prøve deg i padelhallen?I samarbeid med Padel House Larvik inviterer Larvik Padelklubb alle ung...
12/05/2026

Åpen dag i hallen!
Vil du prøve deg i padelhallen?

I samarbeid med Padel House Larvik inviterer Larvik Padelklubb alle unge i alderen 6-19 år til åpen dag!

25. mai, fra 11:00-13:00
Hegdalringen 16, 3261 Larvik

Har du ikke prøvd padel før er dette en gylden mulighet!
Vi setter opp ulike stasjoner fordelt på nivå.
Alle nivåer er velkommen.
Vi har utstyr du kan låne.

ASKO stiller med frukt og mineralvann til deltakere og Quality Hotel Grand Larvik serverer kaffe til tilskuerne.

Utstyr er sponset av Betonmast.

Det blir også ekstra gode priser i Pro-shoppen denne dagen.

Til slutt kan vi friste med en ekstra spennende showkamp på slutten av dagen, for de som vil se noen av kretsens beste spillere i aksjon!

𝗧𝘂𝗿𝗻𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴 𝗼𝗴 𝗿𝗲𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝘁𝗲𝗿Larvik Padelklubb var godt representert i helgen, 8.-10. MaiAcenta Padel Tour i Moss.Klubben stil...
11/05/2026

𝗧𝘂𝗿𝗻𝗲𝗿𝗶𝗻𝗴 𝗼𝗴 𝗿𝗲𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝘁𝗲𝗿

Larvik Padelklubb var godt representert i helgen, 8.-10. Mai
Acenta Padel Tour i Moss.

Klubben stilte med 6 lag i ulike klasser og med mange gode plasseringer.

Ida og Line tok seg til finalen og tok med seg sølv hjem!

Stian og Andreas / Lars og Per Harald tok seg til semifinaler i NPT 50 og NPT 100.

En begivenhetsrik helg hvor Larvik Padelklubb fikk vist at vi oppnår resultater og ikke minst at vi er en sosial klubb som det legges merke til 😊

_______________________________________________________
Lagene fra Larvik Padelklubb:

Ida & Line Damer B/C - FINALE
Stian & Andreas NPT 50 - SEMIFINALE
Lars & Per Harald NPT 100 - SEMIFINALE
Tholf & Andreas NPT 100 - Gruppespill
Samanta & Marthe NPT 250 - Gruppespill
Inga & Vaida NPT 250 - Gruppespill
_______________________________________________________

Det er flere turneringer i kalenderen fremover og vi oppfordrer flere til å delta. Turnering er noe ekstra, vi får møte nye ukjente motstandere og vi har det gøy.

Og sist, men ikke minst, fikk vi vist frem de nye superflotte draktene våre!

Åpen dag i hallen!Vil du prøve deg i padeltennis?I samarbeid med Padel House Larvik inviterer Larvik Padelklubb alle bar...
28/04/2026

Åpen dag i hallen!
Vil du prøve deg i padeltennis?

I samarbeid med Padel House Larvik inviterer Larvik Padelklubb alle barn og unge, i alder 6-19, til Åpen dag!

Andre pinsedag, 25. mai, fra klokken 11:00.

Har du ikke prøvd før er dette en gylden mulighet for det!
Vi setter opp ulike stasjoner fordelt på nivå.
Alle nivåer er velkommen.
Vi har utstyr du kan låne.

Møt opp hos Padel House Larvik, Hegdalringen 16.
Vi stiller med kiosk og ekstra gode priser i Pro-shoppen!
Vi kan også friste med en ekstra spennende showkamp på slutten av dagen, om du vil se noen av kretsens beste spillere i aksjon.

Wow!Foreløpig 5 lag fra Larvik Padelklubb registrert!Oppfordrer alle andre til å stikke en tur over fjorden og heie. Det...
22/04/2026

Wow!
Foreløpig 5 lag fra Larvik Padelklubb registrert!
Oppfordrer alle andre til å stikke en tur over fjorden og heie.
Dette blir stas!

Minner om denne!Bare to dager til fristen, om du vil ha drakt og representere klubben :D
20/04/2026

Minner om denne!
Bare to dager til fristen, om du vil ha drakt og representere klubben :D

🎾🔥 Hei alle ivrige padelspillere i Larvik! 🔥🎾

Bli med på NPT-turnering i Moss 8.–10. mai! Dette blir en skikkelig bra helg – vi drar samlet, spiller masse padel, heier på hverandre og koser oss sosialt på kvelden 😄

Alle medlemmer i Larvik Padelklubb som deltar, får sponset spilledrakt fra klubben denne gangen! 👕🔥

👉 Meld deg på her:
https://www.rankedin.com/en/tournament/62244/acenta-padel-tour-moss-npt-250-100-50
Husk at du også må være registrert som medlem i klubben før du melder deg på: www.larvikpadel.no

Turneringen går fra 8.–10. mai i Moss og er en del av Acenta Padel Tour (NPT 250/100/50) (tennisogpadel.no)

For at vi skal få laget riktige og nok drakter, trenger vi at dere gir beskjed innen 22. april om dere blir med. Send oss en melding her, eller ta kontakt direkte - kontaktinfo finner du på nettsidene våre.

Marthe og Samantha er klare – nå håper vi DU også blir med! 💪🎾

🎾🔥 Hei alle ivrige padelspillere i Larvik! 🔥🎾  Bli med på NPT-turnering i Moss 8.–10. mai! Dette blir en skikkelig bra h...
14/04/2026

🎾🔥 Hei alle ivrige padelspillere i Larvik! 🔥🎾

Bli med på NPT-turnering i Moss 8.–10. mai! Dette blir en skikkelig bra helg – vi drar samlet, spiller masse padel, heier på hverandre og koser oss sosialt på kvelden 😄

Alle medlemmer i Larvik Padelklubb som deltar, får sponset spilledrakt fra klubben denne gangen! 👕🔥

👉 Meld deg på her:
https://www.rankedin.com/en/tournament/62244/acenta-padel-tour-moss-npt-250-100-50
Husk at du også må være registrert som medlem i klubben før du melder deg på: www.larvikpadel.no

Turneringen går fra 8.–10. mai i Moss og er en del av Acenta Padel Tour (NPT 250/100/50) (tennisogpadel.no)

For at vi skal få laget riktige og nok drakter, trenger vi at dere gir beskjed innen 22. april om dere blir med. Send oss en melding her, eller ta kontakt direkte - kontaktinfo finner du på nettsidene våre.

Marthe og Samantha er klare – nå håper vi DU også blir med! 💪🎾

Søndag 18-21 folkens! 🎾 ➕ 🍕Meld deg på i Playtomic 📲
09/04/2026

Søndag 18-21 folkens! 🎾 ➕ 🍕

Meld deg på i Playtomic 📲

Nå skjer det spennende ting i klubben!!Det er bare å følge med utover🎾😅
31/03/2026

Nå skjer det spennende ting i klubben!!
Det er bare å følge med utover🎾😅

24/03/2026

Saksliste til årsmøte i Larvik Padelklubb og mottatte forslag er sendt på e-post til alle medlemmer.

Husk å trykke "skal" på arrangementet hvis du ønsker mat og drikke på årsmøtet, som avholdes tirsdag 31. mars kl.19 i Hammerdalen.

Velkommen!

Hilsen Styret.

Husk at som medlem av padelklubben får du 300 i avslag pr time med Jorge! 😍
06/03/2026

Husk at som medlem av padelklubben får du 300 i avslag pr time med Jorge! 😍

🔥COACH, JORGE🔥
YES, he’s back🤩
Vil du bli en bedre Padel spiller? Vil du ta steget videre? Utfordre deg selv, å trene riktig?
Da er det bare å booke seg en eller flere😉 timer med trener Jorge fra Spania 🇪🇸 🎾
Han kommer 16.april -19.april✅
Alle timer finner du i Playtomic appen, gå inn på Padel House Hegdal, og trykk på «Akademi»

Adresse

Larvik
3261

Åpningstider

Mandag 06:00 - 02:00
Tirsdag 06:00 - 02:00
Onsdag 06:00 - 02:00
Torsdag 06:00 - 02:00
Fredag 06:00 - 02:00
Lørdag 06:00 - 02:00
Søndag 06:00 - 02:00

Varslinger

Vær den første som vet og la oss sende deg en e-post når Larvik Padelklubb legger inn nyheter og kampanjer. Din e-postadresse vil ikke bli brukt til noe annet formål, og du kan når som helst melde deg av.

Kontakt Bedriften

Send en melding til Larvik Padelklubb:

Del

Type