02/08/2020
Ką gi, praėjo antrasis šių metų Baltijos šalių čempionatas (BaTCC) kuriame buvo iškovota garbinga trečioji vieta. Tad labai trumpai, kaip mums sekėsi.
Per visą etapą turėjome pagrindinę problemą, kuri taip pat persekiojo mus per pirmąjį (BaTCC) etapą Nemuno žiede. Tai yra problema dėl kaistančio variklio, ko pasekoje buvo ribojama galia, todėl labai apmaudu bet neteko visų AG išnaudoti. Todėl važiavome iš dalies silpnesniu automobiliu. Taip pat turėjome problema su stabdžiais. Vis tekdavo stabdyti gana anksti, dėl labai blogo jų efektyvumo... Amortizatoriai taip pat be reguliacijos, paprasti, važiuojama visose trasose pagal vieną jų sureguliavimą, todėl gana sunku išlaikyti vienodai stabilų automobilį skirtingose trasose. Tačiau labai tikimės išspręsti esamas problemas ir jau sekančiame etape startuoti geriau pasirengus.
Kalbant apie pačius RACE važiavimus, pirmu važiavimu startas pavyko geras, tačiau jau pirmame, antrame posūkiuose pradėjo slysti galas dėl nemažos galios, bei šaltų padangų ir to pasekoje priešininkai pradėjo bėgti turintys AWD sistemas. Po poros ratų sušilus padangoms pradėjo didėti sukibimas tačiau priešininkai jau buvo šiek tiek atitolę ir labai sunku buvo juos pasivyti dėl ribojamos galios. Aušinimo temperatūra po 2 - 3 ratų buvo pasiekusi 108C ir teko važiuoti visą 12 ratų mažinta galia, tačiau išlaikėme trečiąją poziciją. Antru važiavimu galbūt ir būtų buvusi graži kova tačiau šioks toks jaudulys daro savo, todėl starte buvo pamesta iš 3 - čios 4 – ta pavara ir konkurentai tiesiog šovė į priekį, ir pirmame posūkyje jau teko gauti šių metų pirmąjį krikštą nuo Mariaus Dijoko, kuris tiesiog nepaliko vietos važiavimui, nors privalėjo. Minusas jam už nesportiška elgesį... Po šio incidento konkurentai pabėgo dar toliau ir teko pravažiuoti visą 12 ratų šiek tiek kreivu ratu, bet pozicijos nepaleidome. Ir vėl kirtome finišą treti! Džiugu kad buvo labai didelis palaikymas iš artimųjų, draugų ir aplinkinių! Tikiuosi jis išliks ir toliau! :) Didelis ačiū ir Svirplys Media be kurių nebūtų ir šių įamžintų akimirkų! Tad dar kartą ačiū visiems palaikiusiems ir lekiame ruoštis trečiajam šių metų etapui, kuris vyks PARNU mieste Estijoje!