28/04/2026
LČ 1. posms Aizputē – laiciņš vienkārši super 😜☀️
Tā kā šoreiz startējām apvienotajās klasēs, uz starta stājos kā 14., līdz ar to starta izvēle nebija tā labākā. Izvēlējos ārmalu, un tas atmaksājās – izdevās izcelt holeshotu! 🍾💪
Pirmo braucienu iesāku labā tempā, taču uz beigām nedaudz pietrūka spēka – finišā 6. vieta.
Otrajā braucienā atkal labs starts, bet vienā līkumā saķēros ar pāris sportistiem, nācās taisnot stūri un atkrist uz beigām. No pašām beigām izdevās aizcīnīties līdz 13. vietai.
Kopvērtējumā – 8. vieta.
Ņemot vērā, ka šīs bija pirmās nopietnās sacensības ar lielo motociklu, esmu apmierināts. Labs brauciens un vērtīga pieredze!
Tiekamies jau sestdien Lietuvā! 🇱🇹🔥
Liels paldies atbalstītājiem:
SIA Motofavorīts
Amsoil – iespējams labākās eļļas
Trenerim A. Kalniņam
Mehāniķim Slavomiram
Green Suspension
I. Bērziņam par mocīša pieregulēšanu 👍