Fighter's Gym Teplice

Fighter's Gym Teplice Fighter´s Gym Teplice nabízí tréninky pro všechny, kteří si chtějí osvojit bojové umění

Fighter's Gym Teplice na Evropském poháru v Chorvatsku očima .mchck  🥈hulan 🥉🥉  🥉 🥈  🥇
09/05/2025

Fighter's Gym Teplice na Evropském poháru v Chorvatsku očima .mchck

🥈hulan 🥉🥉
🥉
🥈
🥇

🥊 Filip Kažimír  na svém prvním galavečeru   🥊 prosinec 2024Filip se postavil výzvě v low-kicku do 72 kg proti kvalitním...
24/12/2024

🥊 Filip Kažimír na svém prvním galavečeru 🥊 prosinec 2024

Filip se postavil výzvě v low-kicku do 72 kg proti kvalitnímu soupeři . My jemu i jeho týmu pod vedením gratulujeme k vítězství. 👏

💥 Filipovi však patří velká pochvala za nasazení, odhodlání a perfektní přípravu na tento zápas. Tentokrát to na vítězství nestačilo, ale výkon byl skvělý!
🙌 Koneckonců, zápas můžete vidět zde:

📺 https://youtu.be/mHAfXA3c7MQ?si=LnrjBEjPwx1S9Ee3

Kluci předvedli úžasný zápas plný bojovnosti a respektu. 💪

Chceme také vyzdvihnout celý galavečer – skvělá organizace, profesionální přístup a výborná atmosféra! 👏 Díky organizátorům pod vedením .macak.9 a také .mchck za klíčovou roli při sjednávání zápasu.

👊 Rosteme s každým turnajem a budujeme

🥊 Fighter's Gym Teplice na Národním poháru - Vánoční turnaj v Mostě 🥊🔹 Kdy: 30. listopadu🔹 Kde: Most🔹 Pořádá:  & Posledn...
30/11/2024

🥊 Fighter's Gym Teplice na Národním poháru - Vánoční turnaj v Mostě 🥊

🔹 Kdy: 30. listopadu
🔹 Kde: Most
🔹 Pořádá: &

Poslední turnaj roku byl pro náš tým pořádnou výzvou! 💪 Vyrazili jsme s 12 bojovníky, kteří předvedli fantastické výkony:
⚡ 20 startů v kick-light, light-contact a points-fightingu
🔥 30 zápasů plných odhodlání a tvrdé práce

👉 Pro mladší závodníky byl turnaj náročnou zkouškou, která ale přinesla cenné zkušenosti. Naopak naši zkušení bojovníci ukázali, že mají na to držet krok s nejlepšími a dominovat na tatami. 🌟

💥 Speciální pochvala pro Dominika Urbana , Maxmiliána Schlossera a Václava Hulana , kteří ve svých váhových kategoriích předvedli skvělé výkony a díky dominantním vítězstvím si odvezli 1. místa! 🥇🥇,🥇,🥇🥇.

S každým turnajem rosteme! Budujeme a připravujeme náš tým na nové výzvy v roce 2025.

💬 Děkujeme všem rodičům, partnerům a sponzorům za podporu.
Bez vás by to nešlo! 👊 město

Děkujeme trenérům 🙏


🥊 Fighter's Gym Teplice na Dětské lize v Praze 2024 🥊Pod Turnaj zaměřený na začátečníky byl skvělou příležitostí pro naš...
24/11/2024

🥊 Fighter's Gym Teplice na Dětské lize v Praze 2024 🥊
Pod

Turnaj zaměřený na začátečníky byl skvělou příležitostí pro naše mladé svěřence získat další zápasnické zkušenosti.

💪 10 zápasníků
⚡ 14 startů v KL, LC a PF
🔥 35 zápasů

Pro většinu z našich zápasníků to byly první nebo jedny z prvních závodů. Právě díky takovýmto turnajům budujeme a připravujeme naše bojovníky na větší výzvy! 🌟

💬 Děkujeme organizátorům, rodičům a partnerům za podporu. Každý zápas nás posouvá dál! 👊

🙏 Díky patří taktéž trenérům a asistentům. Výchova od Začátečníků po A-závodníky. , , Max Schlosser ( )




Ve spolupráci s

🥊 Fighter's Gym Teplice na Moravia Open 2024!Sezóna se blíží do finále, ale stále máme chuť do boje! Tentokrát jsme v Os...
28/10/2024

🥊 Fighter's Gym Teplice na Moravia Open 2024!

Sezóna se blíží do finále, ale stále máme chuť do boje!

Tentokrát jsme v Ostravě nasadili 7 závodníků. Čekalo nás:
⚡ 13 startů (points-fighting, light-contact a kick-light)
🔥 29 intenzivních zápasů
🌟 11 medailí

Konkurence byla nabitá, dorazili týmy z Estonska 🇪🇪, Polska 🇵🇱, Lotyšska 🇱🇻 a Slovenska 🇸🇰.

Obrovské uznání pro Dominika Urbana, Václava Hulana, Maxmiliána Schlossera a Filipa Kažimíra, kteří v silně obsazených kategoriích (starší žáci 63 kg; junioři 69 kg a junioři 74 kg) vybojovali medaile!
🥇🥇🥈🥈🥈🥉🥉

Speciální věta též patří naší druhé polovičce ze Sudet , a jednomu z trenérů , se kterými jsme tento výjezd podnikli.
Společně budujeme

Rosteme s každým turnajem!

💪 Děkujeme rodičům, městu Teplice, , Teplice a dalším sponzorům a partnerům za neustálou podporu.

Jdeme dál! 👊


Momentky z MČR 2024.
27/09/2024

Momentky z MČR 2024.

👊 NOVINKA ve Fighter's Gym Teplice! 👊Otevíráme přípravku pro malé bojovníky ve věku 5-7 let! 🥋👶 Přijďte si s námi užít p...
26/09/2024

👊 NOVINKA ve Fighter's Gym Teplice! 👊

Otevíráme přípravku pro malé bojovníky ve věku 5-7 let! 🥋👶
Přijďte si s námi užít první zkušební trénink pro ty nejmenší sportovce! 💪

Trénink je nejen pro budoucí kickboxery, ale pro všechny děti, které chtějí rozvíjet pohyb, koordinaci, stabilitu a zdravou soutěživost – a to vše formou hry! 🏃‍♂️🎯

📅 Kdy? Každý čtvrtek od 16:30 do 17:30
📍 Kde? Tělocvična Kravec Gym, Thámova 738
🚪 Sraz v 16:20 před vchodem do areálu tělocvičny

Tréninky vedou zkušení trenéři Filip Kažimír a Zdeněk Kolafa, kteří mají roky praxe a drží trenérské licence. 🏅👊

🔟 Kapacita je omezena na 10 míst – tak neváhejte a přihlaste své děti už dnes!


Zpětně k Mistrovství světa juniorů v Budapešti, srpen 2024Start pod českou reprezentací považujeme za jeden z největších...
22/09/2024

Zpětně k Mistrovství světa juniorů v Budapešti, srpen 2024

Start pod českou reprezentací považujeme za jeden z největších úspěchů klubu. Vašek Hulan celý rok sbíral medailové pozice na světových šampionátech a zaslouženě byl vybrán do reprezentačního výběru Česka pro Mistrovství světa.

V kategoriích light-contactu a kick-lightu do 63 kg Vašek vyhrál 3 zápasy se soupeři z Maďarska, Itálie a Slovenska. Bohužel vypadal krok před ziskem medailí. V obou kategoriích narazil na pozdější finalisty, oba fighteři do top 3 světového žebříčku.
Důležitější je, že předvedl se soupeřem z Moldávie i Ukrajiny vyrovnané zápasy. Jsme na top úrovni. Jedeme dál a jednou na světový titul sáhneme.

Děkujeme za podporu městu Teplice, , OÚ Zabrušany a všem ostatním.

Uznání patří i za prostory a možnost rozvíjet teplické kickboxery v nejlepší tělocvičně určené pro bojové sporty ve městě.

HIGH PERFORMANCE LIGHTCONTACT KICKBOXING CAMP 2024, Nottingham, UKSvětová extratřída   t.stephensonVe spolupráci s  a   ...
13/08/2024

HIGH PERFORMANCE LIGHTCONTACT KICKBOXING CAMP 2024, Nottingham, UK


Světová extratřída
t.stephenson



Ve spolupráci s a 🔥🥊🔥


Člen reprezentace České republikyVáclav HULAN v přípravě na mistrovství světa  Děkujeme za podporu:Město Teplice OÚ Zabr...
08/07/2024

Člen reprezentace České republiky
Václav HULAN v přípravě na mistrovství světa



Děkujeme za podporu:

Město Teplice

OÚ Zabrušany

Fighter's Gym Teplice na "málem mistrovství světa" - nejprestižnějším světovém šampionátu Hungarian Kickboxing World Cup...
23/06/2024

Fighter's Gym Teplice na "málem mistrovství světa" - nejprestižnějším světovém šampionátu Hungarian Kickboxing World Cup.

S výjezdem pod Českou asociací kickboxu jsme vyrazili do Budapešti poměřit síly se světovou špičkou.
hulan , , , Maxmilián Schlosser.
Každý ze závodníků předvedl pěkné zápasy a ukázalo se, že máme na to usilovat o nejvyšší pozice.

Extra pochvala patří Filipu Kažimírovi, který vyhrál svůj první zápas v K1 na světovém šampionátu a Vaškovi Hulanovi, který získal 2. místo v kategorii light-contactu do 63 kg starších žáků.
V kick-lightu též vítězil, ale následně narazil na bývalou světovou jedničku. I tak se díky těmto výkonům probojoval k úspěšné nominaci na MISTROVSTVÍ SVĚTA a v srpnu bude reprezentovat české barvy!

Ohromná gratulace všem.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na , který byl též součástí výjezdu. Dva týmy - jedna sudetská rodina.


Fighter's Gym Teplice na Dětské lize kickboxu, 2. kolo, Praha.Celkem13 závodníků23 startů35 zápasůStřelby. Opět víme na ...
04/05/2024

Fighter's Gym Teplice na Dětské lize kickboxu, 2. kolo, Praha.

Celkem
13 závodníků
23 startů
35 zápasů

Střelby. Opět víme na čem pracovat.
Každým krokem, každým zapasem jsme dál a dál.
Hlavně u menších technika, u starších kardio.

Budujeme

Děkujeme za podporu -

Indirizzo

Lido Di Jesolo, Italy
Jesolo

Notifiche

Lasciando la tua email puoi essere il primo a sapere quando Fighter's Gym Teplice pubblica notizie e promozioni. Il tuo indirizzo email non verrà utilizzato per nessun altro scopo e potrai annullare l'iscrizione in qualsiasi momento.

Contatta L'azienda

Invia un messaggio a Fighter's Gym Teplice:

In evidenza

Condividi

Digitare