02/11/2020
Milí x-centráci, ptáte se, co děláme teď, když už nejsme na Gardě❓ Už nějaký ten pátek se zabýváme zdravím, konkretně tím, jaký vliv mají střeva na kvalitu našeho života. To co jsme zjistili a máme vyzkoušené, chceme šířit mezi lidi. Děláme to se stejným nadšením a láskou, s jakou jsme vás na Gardě učili windsurfovat, bikovat nebo lézt po horách🚵♂️🧗♀️🌬️🏄♂️.
Teď jsme na Hithitu. Klikněte na odkaz, získejte některou z našich odměn a podpořte nové SimpleBiotix. https://www.hithit.cz/simplebiotix