VP Dynamic Airsoft Team

VP Dynamic Airsoft Team Csapatunk egy kis létszámú, orosz profillal rendelkező sportcsapat. Elzárkózunk minden széls? Our team is a small team with russian profile.

We play guerilla warfare so we try to wear the best camo clothes according to the environment. We mostly use all types of Kalashnikovs and other russian use weapons. Our favourite pattern types are flora, flora digi, medusa and berezka. We have 8 active members. And 3 more in Beta Gruppa. Az airsoft vagy softair szó egy (6 vagy 8 mm átmérőjű műanyag vagy biológiailag lebomló) gömblövedéket kilövő,

„alacsony” energiájú légfegyverekkel játszott hobbi-sport gyűjtőneve. Fő irányzata egyfajta szimuláció, melyben két csapat játszik egymás ellen egy terepakadályokkal szabdalt pályán. A játékok lehetnek ún. végkiállósak vagy visszaállósak, attól függően, mekkora pályán játsszák ezeket, illetve hány fő vesz bennük részt. Továbbá, hogy a játékszervező miként rendelkezik. Cél egy adott feladat teljesítése, ami lehet pl. terület elfoglalása, valamilyen céltárgy megszerzése, fontos személy útvonalon való végigkísérése stb. A gömblövedékek nem hagynak festéknyomot, így az eltalált játékosnak kell a találatot jeleznie. Az airsoft tehát a résztvevők becsületességén, korrektségén alapszik – inkább komoly hobbi, mint versenysport.

Kedves Mindenki, Örömmel jelentjük be, hogy közös partnerségi kapcsolatba léptünk Németország egyik legnagyobb airsoft w...
14/03/2023

Kedves Mindenki,
Örömmel jelentjük be, hogy közös partnerségi kapcsolatba léptünk Németország egyik legnagyobb airsoft webáruházával, amely az elterjedt márkák mellett, saját fejlesztésű és gyártású termékeket is forgalmaz. Nézzetek körül!
Az oldalt az alábbi linken találjátok:
https://www.begadi.com/

English version:
We are pleased to announce that we have started a joint partnership with one of the largest airsoft webshops in Germany, which, in addition to common brands, also distributes self-developed and manufactured products. Take a look on them!

BEGADI Taktische Bekleidung, Airsoftwaffen, Outdoor und Zubehör - www.begadi.com

06/12/2022
18/10/2021
Ismerjètek meg legújabb tagunkat Borist. Az operátor paramèterei: Származási hely: OroszországGyorsulás 0-100-ra: IgenFo...
14/10/2021

Ismerjètek meg legújabb tagunkat Borist.
Az operátor paramèterei:
Származási hely: Oroszország
Gyorsulás 0-100-ra: Igen
Fogyasztás 100-on: Nem kevés

Kèszülődès a mai játèkra 👌
09/10/2021

Kèszülődès a mai játèkra 👌

9. Rota 2020Csapatunk idén is részt vett az Egri Airsoft sport egyesület Rota 9 névre keresztelt játékán 4 fővel + 2 fő ...
12/10/2020

9. Rota 2020

Csapatunk idén is részt vett az Egri Airsoft sport egyesület Rota 9 névre keresztelt játékán 4 fővel + 2 fő ígéretes Wagner group zsoldossal.

Idén az Alfa 1-es szakaszba kerültünk Yuri főtörzs vezetése alá a Mad rats rajjal karöltve.
Idén szerencsére az időjárás is velünk volt, bizakodva indultunk neki az első feladatunknak.
A szovjet HQ-tól délnek indultunk neki a "nagy-őrjáratnak", melynek célja az Afgán falun keresztül a 3234-es magaslatra eljutás volt. Az első fél óra menetelés megtétele után afgánokra lettünk figyelmesek az úton. A korábbi tapasztalataink alapján sejthettük, hogy melletük az erdő sávban több társuk is lesben állhat, így rajunk egyik felét beküldtük az erdőbe, hogy jobbról átkarolják a lehetséges afgán erőket. Számításaink helyesnek bizonyultak, egy circa 10 fős rajt húztunk szemből magunkra, amit a karoló rajtársaink pillanatok alatt kiiktattak. Ekkor vettük észre, hogy több aknavetőt is felállítottak az ellenséges erők. Miután biztosítuttuk a területet és lerádióztuk a HQ-nak az ellenséges aknavetők pozícióját, várnunk kellett az erősítésre, melynek feladata az aknavetők robbanószerekkel való kiiktatása volt. Az erősítés fél óra után sem érkezett meg, így folytatnunk kellett a menetelést Almaron keresztül a magaslatra. Hamar újabb ellenállásba ütköztünk melyet kb 1-1,5 óra alatt sikerült teljesen felmorzsolnunk kissebb sérülések árán.
Megindultunk sebesültjeinkkel az Almar felé vezető úton. A falu előtt 500 méterrel körülbelül fegyvertelen afgánokba botlottunk. Sejthető volt, hogy itt is kelepcébe próbáltak becsalni minket, így távolból kommunikáltunk és kérdeztük ki őket, közben rajunk ismét az erdősávban figyelte a hegyre menetelő fegyveres afgánokat, akik hátunk mögé próbáltak kerülni, amíg a fegyvertelen társaikkal voltunk elfoglalva. miután a "pásztorok" társaik után indultak a hegyre, a harcképtelen sebesültjeinket előre küldve fedezve a hátukat indultunk be a faluba. Biztonságos áthaladásunkat a falun az ajándék shemagh biztosította amit Almar előljárójának nyújtottunk át ajándékul. Almar után nem ütköztünk ellenállásba a magaslatig, ahol el tudtuk látni a sebesültjeinket és lőszer készleteinket is feltölthettük. Miután minden sebesült felgyógyult, megindultunk a völgybe a szovjet HQ-ra az újabb feladatunkért. Út közben a parancsnokság előtti Y kereszteződésben 4 látszólag fegyvertelen afgánra lettünk figyelmesek akik gyanúsan méregettek minket. Az Y egyik ágában mi, a másik ágában lesben álló afgánok bújtak, akikre tüzet nyitottunk és ártalmatlanítottuk őket. Amikor elvonultunk és eltávolodtunk a 4, addig nyugodt afgántól, egyik felugrott és egy automata pisztollyal sűrű "Allahu Akbar" közepette tüzet nyitott ránk, kettőnket megsebezve a karján mielőtt leterítettük. A HQ-n rövid feltöltődés után visszavezényeltek minket a magaslatra és ránk bízták az alsó és felső út védelmét. Pár kissebb afgán csoport próbálkozott csak, ezeket a próbálkozásokat sikeresen visszavertük. Következő feladatunk egy másik raj megsegítése volt, amelyben saját csapataink lőttek rommá minket, miután az afgánokat sikeresen kiiktattuk. Sebaj, ez megesik. Már bőven benne voltunk a délutánban mikor indultunk újra egy kör "nagy járőrre", de az út egyharmadánál hátra kellett maradnunk biztosítani egy stratégiailag fontos kereszteződést. Körülbelül 1 óra biztosítás után felküldték a páncélost és az 50 -es géppuskát a kezelő személyzettel a leváltásunkra, ekkor tértünk vissza a HQ-ra felkészülni az éjszakára. Mikor felértünk a magaslatra, már korom sötét volt. Új feladatként megkaptuk a "kis járőr" kört, melyet teljesen sötétben tettünk meg, ellenséges kontakt nélkül. A parancsnok elrendelt egy második kört is, melynek 2/3-ánál rajtunk ütöttek Gust emberei és súlyos sérüléseket szenvedtünk. Miután leértünk a HQ-ra, a másnapi hosszú hazaút miatt úgy döntöttünk, hogy le pihenünk.

Köszönjük a minőségi, kifogásolhatatlan játékot az AS300 szervezőinek, illetve a sporttársaknak a sportszerűséget amit tanusítottak. Ez volt a 4. Rotánk, és biztosan nem utolsó!

10/12/2019

Ismét köszönjük Vity0-nak a felejthetetlen játékot.
Várjuk a következőt ;)

pictures by: Ágai Ági
10/12/2019

pictures by: Ágai Ági

Az AS300 szervezésében.Idén harmadszor vettünk részt ezen a professzionálisan megtervezett és levezényelt játékon. Az is...
19/10/2019

Az AS300 szervezésében.
Idén harmadszor vettünk részt ezen a professzionálisan megtervezett és levezényelt játékon. Az is biztos, hogy nem utoljára.

Cím

Veszprém, Jutaspuszta
Veszprém
8200

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni VP Dynamic Airsoft Team új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése VP Dynamic Airsoft Team számára:

Megosztás