20/04/2015
A hétvégi derbin elbúcsúzott szeretett csapatkapitányunk Kolumbán Viktor #13 az egesz csapat nevében köszönet a kitartó sok éves munkáért és sok sikert az életben!! Légy olyan erős mint a pályán! ,, A karszallag megtanitott egyszerre 11ember fejével gondolkozni,győzni,veszíteni de a legeslegnagyobb eredmény mégis az hogy olyat hagyok a hátam mögött amire 40 év elteltével is büszke leszek'' AZ ÖRÖK 13.!! ❤️💪