07/06/2026
Paulinyi Gyula Emlékverseny 2026 🎾
L12 Bajnok páros:
Hantó Nóra / Kiss Bianka Zoé (TSTC/ Paks)
Nóri és Bianka párosa ismét bizonyította, hogy megvan köztük az a bizonyos összhang és kémia a pályán ami kell a páros játékhoz!
Az elődöntőben a verseny első kiemelt párosát a jelenlegi Magyar ranglista tizenegyedik és tizenharmadik helyezettjét búcsúztatták simán
4:0 4:1-es arányban magabiztos játékkal!
A ma reggeli döntőben pedig egy Orosházi/Nyíregyházi duó ellen arattak 4:0, 4:2-es győzelmet és ezzel megnyerték a versenyt!!!!
Nagyon szép eredmény lányok!!!!
Büszkék vagyunk!!!👏
Gratulálunk az első országos győzelemhez!!!
Hajrá tovább a szezonban!!!!👏👏👏
Harcolunk tovább Nóri!!!🤝