11/06/2026
Hamarosan véget ér az idei tanév és pihenünk, nyaralunk, töltődünk picit, de már most szeretnénk hírül adni, hogy új, teljesen kezdő kubai salsa tanfolyamunk szeptember 14-én, 20 órától indul majd a Castrum Centerben!!! :)
Az órák mindig hétfőnként lesznek!
Várunk ha még soha nem táncoltál és akkor is ha újrakezdő vagy!
Várunk ha szeretnél velünk tanulni, sok-sok táncélményt gyűjteni az órákon és azokon túl!
Várunk ha szeretnél egy bulis társaság tagja lenni, új barátokat szerezni!
Táncolni menő, szeptemberben kezdd el te is!
A videóért hálás köszönet a fiestás extrahaladó csoport ( nem teljes létszámú) tagjainak! 🩷🩷🩷