09/06/2025
Már csak egy hét és ismét összecsap a két egyesület csapata a III. ZEGED KUPA meghívásos eseményen.
A MOSCONI kupa mintájára létrehozott találkozó érdekessége, hogy mindkét csapat minimum 8 fővel, maximum két asztalon játszik, amit élőben közvetítünk a youtube-on.
A csapatok összeállítása:
ZEGBSE:
1. Pieler Gergely
1. Gróf Zoltán
2. Borbás Bertold
2. Molnár Imre
3. Hart Péter
3. Bőke Norman
4. Novák Zoltán
4. Horváth Tamás
SZBSE:
1. Nagy Csaba
1. Bálint Péter
2. Makalicza Gábor
2. Kiss Gábor
3. Derék Zoltán
3. Fehérvári Norbert
3. Gyaraki Ádám
4. Nagy B. Tamás
4. Csurgó Zsuzsa
A csapatokat a két csapatkapitány közösen állítja össze, közös megegyezés alapján.
A verseny lebonyolítása a versenykiírás alapján történik.
Az összecsapást az a csapat nyeri, amelyik hamarabb eléri a 11 pontot. Minden mérkőzés egy pontot ér. Részletek a versenykiírásban,
Az idei találkozón több újítást is bevezetünk. Lesznek villáminterjúk, meglepetés versenyszámok, és sok más érdekesség is.
Ha érdekel egy rendhagyó, vidám és szórakoztató biliárdos esemény, akkor gyere el és szurkolj élőben, vagy kövesd az esemény az élő közvetítésen keresztül.
Hajrá biliárd, hajrá ZEGED KUPA!