26/05/2026
Kedves Követőink!
Pünkösd vasárnap ismét egy osztrák csodatúrát tartottunk a Hotel Ledererwirt vendégeinek!🚴♀️
Eddigi legnagyobb létszámú túránk volt,ahol nem csak felnőttek,de kisebb gyermekek és kutyusok is részt vettek.🐶👧
A hotel udvaráról indultunk,és első állomásunk a Sankt Lambrechti apátság volt,ahonnan tovább tekertünk a Grebenzen sípályához és a Maria Schönanger kápolnához.⛰️⛪️
Nem sokkal később megérkeztünk a Graggerschlucht vízeséshez,ahol néhány vállalkozó szellemű vendégünk letesztelte a víz hőmérsékletét.💦🏖️
Miután felfrissítettük magunkat,tovább folytattuk utunkat a Fisherwirthez,ahol tartottunk egy kisebb fotómegállót is,mielőtt tovább indultunk volna utolsó megállónkhoz,a Furtnerteich-hoz.📸
5 és fél órás túránk végig remek hangulatban telt,és a túrán résztvevők önfeledten élvezhették utunk minden percét.🥰
Hálásan köszönjük túrázóink bizalmát!
Legközelebb is nagyon sok szeretettel várunk titeket túráinkon,hogy újabb helyeket fedezzünk fel közösen 2 keréken!☺️