14/05/2022
Kedves vendégeink!
Sajnos eljött ennek a napnak is az ideje. Az Emmi-Infinity konditerem bezárja kapuit. Meg szeretnénk köszönni mindenkinek aki a 4 év alatt minket választott. Reméljük olyan szolgáltatást tudtunk nyújtani amivel mindenki meg volt elégedve. 🙂 Hosszú pihenőre megyünk, végig gondoljuk hogyan is lehetne ezt a csodát amit Emmi alkotott tovább vinni. Amint megoldásra leltünk Facebook, oldalunkon ezt megosztjuk veletek. 🙂 Jó egészséget és minden jót kíván nektek az Emmi-Infinity csapata !
(Aki rendelkezik érvényes bérlettel, kérem hogy messengeren írjon ránk, hogy rendezni tudjuk.)