03/05/2026
Végtelenül hálás vagyok az életnek, hogy idén "más" állapotban ünnepelhetem az anyák napját! 🙏🏼💖🤰🏼Isten éltessen minden anyukát, kismamát, nagymamát, nagynénit, keresztanyát és azokat is, akik arra vágynak és várnak, hogy egyszer anyukák lehessenek!!! 🥰💞💐Boldog anyák napját!!!!
Lipka Mariann-Manka