16/06/2026
Gyakran hallom a körülöttem lévő anyukáktól, hogy azért halogatják az életmódváltást, mert egyszerűen nem látják, hova férne még be egy 101. feladat a naptárba.
„Fáradt vagyok a munkához, fáradt vagyok a gyerekekhez, hogy lenne még erőm edzeni?” Ismerős?
Azt gondoljuk, hogy az edzés csak az a verzió lehet, ahol vért izzadva, az utolsó energiatartalékainkat elégetve ugrálunk egy teremben. Feszített tempó mellett ez a biztos recept a kiégéshez és a hormonális egyensúly felborulásához.
Én már más megközelítést képviselek. A mobilizáció, a stabilizáció és a funkcionális erősítés megfelelő dózisa nem elvesz belőled. Azért is csináljuk, hogy:
✨ Levezessük a stresszt.
✨ Visszaadjuk a mozgásszabadságot.
✨ Feltöltsük az energiaszintedet, hogy ne legyél feszült esténként.
A mozgás nem egy újabb p**a a feladatlistádon. A mozgás az az üzemanyag!