28/10/2025
Véget ért a 2025-ös szezon – és micsoda év volt!
Lezajlott az idei utolsó verseny Kecelen, ezzel a Nagy Team számára hivatalosan is véget ért a 2025-ös szezon. Négy teljesített futam, összesen 1962 versenykör, és mindegyik megmérettetésen dobogós helyezés: egy első, valamint három második hely.
Nem volt hiány izgalomban, adrenalinban, és persze néhány „lábon kihordott infarktusban” sem – de minden pillanat megérte.
Három keceli és egy nyirádi versenyt teljesítettünk, utóbbi pedig különösen emlékezetes marad:
A Nyirád24 – az első ilyen rendezvény – Retkes Péterrel (Mi Mint Team) közösen szervezve, nagy sikerrel debütált. Büszkék vagyunk rá, hogy részesei lehettünk ennek a kezdeményezésnek.
Ugyanakkor az eredményeinket nem érezzük kizárólag a magunkénak. Ahogy Bandó szokta mondani, nélkülük nem ment volna: a háttértáncosok, akik egy csavarral, egy jó szóval vagy hatalmas szakmai tudásukkal mindig mögöttünk álltak, legalább annyira részesei ezeknek a sikereknek, mint mi magunk.
Nem tudunk mindenkit név szerint kiemelni – és nem is szeretnénk kockáztatni, hogy bárkit kihagyjunk –, de néhány név kiemelése nélkül nem zárhatjuk le az évet:
Szekeres József (Szeki), Szekeres Dávid és Czajlik Zsolt – sofőrként is óriási munkát tettek le az asztalra, pályáról pályára húzták magukkal a csapatot.
A szervizcsapatban Balázs István (Pistu), Mészáros József (Jocó) és Fülöp Gyula nélkül az autó sokszor bent maradt volna a boxban – köszönjük, hogy mindig számíthattunk rátok!
És persze ezeket az eredményeket az@MBécskacsapatával közös sikereinknek tekintjük. Hálásak vagyunk nektek! Név szerint szeretnénk külön megköszönni Heizer Zoltánnak (HZ), Tóth Ádámnak, Mózes László, Mózes Ákosnak, Máťaš Marián, Máťaš Mareknek, Jandura Ákos, Lelovics Miki, Kováts Ferencnek,Múcska Kitti, Mészáros Szavel Tünde, Mészáros Csaba és Tilajcsik Ivánnak – mindig ott voltatok, amikor segítő kézre, szakértelemre vagy csak egy jó szó támogatására volt szükség.
Köszönjük mindenkinek, aki idén velünk volt – a pályán, a boxban, vagy a lelátón.
Egy csapatként zárjuk ezt az évet, és már most készülünk a következőre!
Sofőrök 2025-ben:
Nagy András
Nagy Dávid
Őri Ádám
Jokesz István
Takács Alex
Szálinger László
Jokesz Levente
Segítőink, támogatóink 2025-ben:
Kreiner Orsolya
Jokesz-Marell Henrietta
Őri András
Kreiner Istvánné (Mama)
Happ-Hujber Kata
Happ Tamás
Denke Boglárka
Kranabeth Tibor
Kranabeth Titán
Kranabeth-Kiss Ágnes
Nagy Dorottya
Vajai Bálint
Nagy Sándor
Pócza Balázs
Szálinger Tibor
Molnár Roland
Nagy Szabolcs
Hegedűs Dominik
Szalóki Balázs
Gergely Elemér
Szommer Attila
Jakobovits Kitti
Vincze Bence
Raposka ÖTE csapata
Monostorapáti ÖTE csapata
Nemesvita Község Önkormányzata