14/03/2025
Kedves Vendégeink!😊
2025. március 14. ➡️ utolsó edzés, a FITTLESZ végleg bezárja kapuit.
Nehéz döntés volt, hiszen az elmúlt években rengeteg felejthetetlen pillanatot élhettünk át együtt.
Hálásak vagyunk minden egyes Vendégünknek, akik itt edzettek, erősödtek, fejlődtek, vagy csak kikapcsolódni jöttek el.
4651 fő❗️,… ennyien fordultatok meg a Fittlesz Mozgásközpontban.
Köszönjük, hogy megtiszteltetek bizalmatokkal, s a FITTLESZ részesei lehetett életeteknek.
Lezárult egy szép korszak….
Bízunk benne, hogy a mozgás és az egészséges életmód továbbra is az életetek része marad.
Györgyivel 2014 szeptemberében nyitottuk meg nagy lelkesedéssel a FITTLESZt, de benne volt a bizonytalanság is, hogy egy 16 évig közösen üzemeltetett bútorbolt után képesek leszünk- e egy finesztermet üzemeltetni. Igen, sikerült, s talán a városunk egy apró színfoltjává is vált.
A legnagyobb öröm, hogy nagyon sok ember itt szerette meg a mozgást, sok ismeretség, barátság,… néhány szerelem is nálunk köttetett.
Kedves Edzőink😍, akik a 11 év alatt a FITTLESZben dolgoztatok!
Szeretném szívből❤️ megköszönni mindazt, amit a Vendégekért és a Fittleszért tettetek.
A támogatásotok, motívációtok, szakértelmetek nélkül nem jutott volna el idáig a Fittlesz.
Szomorú, hogy búcsúznunk kell, de bármerre is visz az utatok, biztos, hogy rengeteg embernek fogtok még örömet szerezni, s bízom benne, hogy szívesen gondoltok vissza az itt eltöltött évekre
Nagyon sok sikert, egészséget kívánok!
Kedves Recepciósaink😍, akik a 11 év alatt a FITTLESZben fogadtátok a Vendégeinket!
Szeretném megköszönni Nektek is a munkátokat, a mosolyotokat, a kedvességeteket, a segítőkészségeteket, amelytől még jobb hely lett ez a terem.
Sok sikert és minden jót kívánok a továbbiakban!
S végül egy kis vidám összeállítás a FITTLESZ 11 évéből🙂
(elnézést, ha valakit kihagytam!)
Kati🙂❤️