16/11/2013
Sziasztok!
A magyar csapat azon gondolkozott meg kéne alapítani a magyaroknak a tankit.Ezalatt azt értem hogy mi elkészítenénk az alap tankionlinehoz hasonló "modot" persze itt már újfajta tankok,lövőágyúk felszerelés,festés,illetve több funkció,lehetőség lenne.A lehetőségek alatt arra is gondoltunk hogy a két bázis kezdőhelyén lehetne egy-egy ágyú és azzal lehetne tüzelni.Az ötletek megvannak.Tőletek is várjuk.Viszont ahoz hogy ezt meg tudjuk teremteni kéne nekünk 3db webszerver,3vps.Titeket kérnénk meg hogy segítsetek.Aki tudna sms támogatással vagy paypal utalással segíteni kérjük irjon nekünk vagy irjon ide commentet.Köszönjük.
Magyar Tanki online